Як заощадити на відпочинку в Буковелі: невеликі секрети

3-1-2020

Буковель-найдорожчий Гірськолижний курорт в Україні. Але, незважаючи на ціни, відпочинок тут може бути доступним, головне – знати невеликі секрети і дотримуватися економної стратегії. Також хочемо порекомендувати https://transfer-v-bukovel.com.ua/

Незважаючи на те, що відпочинок на деяких курортах Польщі та Словаччини може коштувати дешевше, ніж в Українських Карпатах, а сервіс бути вище і краще, українці з року в рік вибирають саме Буковель для того, щоб покататися на лижах.

Існує кілька аргументів-по-перше, українські Карпати ближче сусідніх іноземних курортів, по-друге, це український курорт. Багато жителів нашої країни готові терпіти проблеми з сервісом і непомірно високі ціни тільки через те, що тут все “своє і рідне”. Рідна мова, зрозумілі страви і доступний сервіс – ось плюси цього курорту.

Сезон

Найдорожчий відпочинок в Буковелі, звичайно ж, в період зимових свят. Чим ближче весна, тим дешевше буде коштує житло. Тому, якщо хочете знизити витрати, вибирайте кінець лютого або кінець листопада – початок грудня.

Житло

Найкраще орендувати житло в Яремче або Поляниці. Звичайно, доведеться добиратися до Буковелі на автобусі і витрачати зайвих 10-20 хвилин, зате це допоможе вам заощадити до 5 тисяч гривень на тиждень на житло.

Якщо в Буковелі найпростіший бюджетний варіант проживання без харчування на двох за тиждень потягне на 8-12 тисяч, то в Яремче можна знайти пристойний готель зі сніданком і тренажерним залом або басейном за 5 тисяч. Якщо розглядати довколишні села і менш “козирні” варіанти, то можна знайти і пропозиції за 2 тисячі гривень.

Проїзд

Найдешевший і надійний спосіб дістатися до Буквовеля, це заздалегідь купити квитки на поїзд (плацкарт досі Найдешевший, – ред.), потім з Івано-Франківська на маршрутці. Можна добиратися і до Львова, а потім на автобусі.

Регулярні автобусні рейси і маршрутки від Івано-Франківська їздять до ТК Буковель з 5: 20 до 17: 30, приблизно раз на півтори години. Відстань в 110 кілометрів автобус долає за півтори години рівно, а вартість квитків варіюється від 40 до 50 грн.