Як відпочити в Грузії

7-27-2019

Віддаєте перевагу пляжний відпочинок? Тоді варто оговтатися влітку в Батумі. Це місто розташоване на чорноморському узбережжі і є важливим портом країни. У Батумі також є велика кількість пам’яток, причому не тільки рукотворних, але і природних. Тут можна побачити водоспади, прекрасне море. Рекомендуємо https://pro-agent.kz/tours/georgia

Побачити Батумі як на долоні можна відвідавши вежу «Алфавіт», висота якої становить 130 метрів. На верхніх поверхах розташувався ресторан з панорамним видом. Також є можливість відвідати обсерваторію.

Для маленьких відпочиваючих та їхніх батьків цікаво буде відвідати дельфінарій. Молодим людям (і не тільки їм) варто побачити сучасні будівлі міста, які є прикладом унікальної архітектури.

Пляжний відпочинок в Грузії буде насиченим. До переваг такого вибору можна віднести наступні моменти:

недовгий переліт;
привабливі ціни;
немає необхідності оформляти візу;
можна бути зрозумілим навіть без знання іноземних мов.

Екскурсійний відпочинок
Якщо путівки в Грузію куп
лені на весну або осінь, варто продумати екскурсійну програму. У більшості випадків для пляжного відпочинку такий час не підходить. В пошуках цікавих місць рекомендується вирушати в Тбілісі.

Столиця країни може похвалитися безліччю пам’яток і можливостей. Обов’язково варто відвідати стародавні церкви і монастирі, яких налічується велика кількість. Нові храмові комплекси також можуть бути цікаві.

Собор Мцида Самеба (або Святої Трійці) відомий тим, що тут зберігається рукописна Біблія. Комплекс величезний, а основний храм входить в число найбільших храмів світу. Враження від цього ансамблю будуть тільки позитивними.

Крім соборів можна знайти безліч місць, які так чи інакше пов’язані з історією міста, яка налічує примерно16 століть. Для екскурсій краще вибрати Квітень або жовтень, коли погода не дуже спекотна, а кількість опадів мінімально.