Як літати на літаку

5-24-2021

Сучасне життя, з її високим ритмом і швидкостями, неможливо уявити без перельотів на літаку. Літак-дуже зручний вид транспорту. У більшості людей відпустку і подорожі починаються саме з посадки на борт літака, а для того, щоб переліт пройшов благополучно, до нього необхідно підготуватися. Також хочемо порекомендувати почитати про Політ на літаку Луцьк на сайті , тут доступні ціни та найкращі спеціаліісти .

Потрібно пам’ятати, що переліт завжди є стресовою ситуацією для організму людини, незалежно від того, скільки часу він займає. Перепади атмосферного тиску, тривале перебування в одній і тій же позі, вібрація і шум двигунів – ось з чим доводиться справлятися нашому організму.

Однією з найбільших проблем для організму під час польоту є зневоднення. Навіть на невеликій висоті у людини підвищується в’язкість крові і, отже, організму потрібно більше рідини, ніж у звичайному житті. Тому необхідно випивати по 150-200 мл рідини щогодини. Пити краще звичайну питну воду або мінеральну воду без газу. Соки теж можна вживати, а ось від кави і міцного чаю краще відмовитися. Вживання спиртних напоїв під час польоту вкрай небажано, так як вони сприяють підвищенню в’язкості крові.

Ще однією проблемою під час польоту є гіподинамія. Знаходження людини тривалий час в одній і тій же позі сприяє розвитку застійних явищ в організмі, особливо в нижніх кінцівках. У польоті потрібно періодично міняти положення тіла. Бажано зробити невелику гімнастику прямо в кріслі літака, розім’яти руки і ноги, по можливості трохи походити. Обов’язково в політ одягайте зручне взуття. Якщо є можливість (особливо це стосується тривалих перельотів), постарайтеся зняти взуття і одягнути тапочки. Одяг переважно мати з натуральних тканин, яка повинна бути зручною і не утрудняє рухів, а також дозволяє вільно дихати.

Необхідно знати, що перельоти вкрай небажані людям, які перенесли оперативне лікування протягом першого місяця після операції, і жінкам на останньому місяці вагітності. З великою обережністю до перельотів слід ставитися людям після операції в період від одного до трьох місяців, а також тим, хто страждає варикозною хворобою нижніх кінцівок і людям, які перенесли захворювання дихальної системи (пневмонії, хронічні бронхіти і т.д.) протягом першого місяця після одужання.

Тим, хто страждає аерофобією (боязню перельотів) рекомендується відправлятися в політ не одним, а в супроводі попутника, який зможе допомогти подолати страх перед польотом і відвернути від нав’язливих думок.

1. У політ слід взяти з собою аптечку з лікарськими препаратами, в тому числі препарати для надання швидкої медичної допомоги. Якщо ви страждаєте хронічними захворюваннями, то перед польотом необхідно проконсультуватися з вашим лікуючим лікарем.