Як купити залізничний квиток?

10-19-2019

У рядку пошуку введіть напрямок і дати, а https://poezd.ua знайде дешеві залізничні квитки. Дивіться на розклад поїздів, щоб вибрати найбільш зручний час. Також там вказана інформація про час в дорозі, клас вагона і номер поїзда. Якщо знаєте дату повернення, можете купити відразу і зворотний квиток.

Як повернути куплений залізничний квиток?
Якщо у вас стався форс-мажор і ви не может
е їхати, то не ходіть на вокзал, щоб обміняти або повернути квиток. Це можна зробити онлайн! Гроші в цьому випадку повертаються на карту, з якою ви оплачували замовлення. Але якщо ви купили квиток в касі, обміняти або повернути онлайн його вже не можна.

Чи можна оплатити квиток карткою? А це безпечно?
Жд квитки можна оплатити по карті Visa або Mastercard будь-якого типу. На сайті діють захищені канали, тому Купібілет гарантує збереження даних вашої карти.

Що таке електронний квиток та електронна реєстрація?
Електронний квиток має таку ж силу, як і квиток, придбаний у касі. Тільки в цьому випадку ви оформляєте його самі без касира або оператора. Роздрукуйте квиток і візьміть його з собою, щоб пред’явити при вході в вагон. Паспорт теж не забудьте. Електронна реєстрація доступна відразу після покупки квитка, не тягніть з її проходженням.