Огляд топ-дизайн-хостелу в Харкові-Central Hostel

6-7-2020

Central Hostel відкрив свої двері в серпні 2019 року і з цього моменту тримає найвищий рейтинг 9.5 на Booking Серед всіх хостелів Харкова. Давайте розберемося, що дозволяє цьому хостелу утримувати топ-позицію в рейтингу.

Вартість проживання Середня серед конкурентів – від 190 грн (влітку) до 230 грн (восени). Бронювання доступне як через сервіси, так і через сайт хостелу:https://hostel.kharkiv.ua/?lang=uk

Що отримує гість за ці гроші ?

Спальне ліжко-місце

Ліжко-місця розташовані на 2-ярусних дерев’яних ліжках. Між поверхами достатня відстань для того, щоб читати сидячи. Саме для любителів читати в спальне місце вбудований спрямований індивідуальний світильник, і штори повністю ізолюють гостя від кімнати. Передбачена кишенька для мобільного телефону і дрібних речей, а також розетка 220В і USB-розетка. На одній зі стійок ліжка є гачок, який гості використовують, щоб повісити рушник або одяг, який вони знімають перед сном.

Кімнати-дизайн і комфорт

Всі кімнати в Central Hostel розраховані для комфортного проживання 4-х чоловік. Централізоване кондиціонування йде з підмішуванням свіжого повітря, завдяки цьому повітря в кімнатах завжди свіжий, навіть при закритих вікнах. У кімнатах передбачено два типи освітлення: Яскраве і приглушене. Для тих, кому необхідно попрацювати, в кожній кімнаті є обладнане робоче місце для 2-х чоловік. Хостел складається з 6 кімнат, з них 5 кімнат з балконами з видом на один з центральних парків – “Парк закоханих” з фонтаном.

Ресепшен-24/7

Робота ресепшена, як і поселення/виселення, – цілодобово. Ви завжди можете задати питання, що стосується не тільки хостелу, а й міста, або ж попросити викликати таксі. При поселенні адміністратор розповість про правила хостелу і видасть рушник, тапочки та електронну карту-ключ, за допомогою якої ви будете не тільки заходити в свій номер, але і відкривати індивідуальний шафка. Є можливість оплати проживання та додаткових послуг за допомогою терміналу. На ресепшн є безкоштовна аптечка з безконтактним термометром і ліками першої необхідності, сушарки для взуття, це незамінне в мокру погоду.

Кухня-є все, і навіть більше!

На кухні є вся необхідна техніка і посуд для приготування їжі. Так само є зручний диван, де постояльці хостелу зустрічаються вечорами, щоб познайомитися і пограти в настільні ігри.

Санвузли-ніколи не буває багато
У розпорядженні гостей Central Hostel три санвузли-це в півтора рази більше, ніж рекомендується за нормами. Крім засобів індивідуальної гігієни, всі санвузли обладнані феном, сушаркою для рук, потужною витяжкою. Прибирання санвузлів проводиться 3 рази на день, завдяки чому вони завжди ідеально чисті.

Добре – не означає дорого
Ціна за проживання в хостелі не перевищує середню по ринку (за проживання в 4-місному номері). Але при цьому Central hostel володіє величезною кількістю безкоштовних доповнень. В даному випадку, відгуки та рейтинг на Booking повністю відповідає реальності. Пропонуємо і вам перевірити, яким повинен бути справжній комфортний хостел в Харкові.