Чи можна в’їхати в індію в коронавірус

6-27-2021

Індія https://covidcrossborders.com/ru/ru-india-in розраховує, що відкриється для туристів влітку. Згідно з попередніми переговорами, відвідувати країну зможуть тільки організовані мандрівники, необхідні будуть тест або довідка про щеплення. Представники туріндустрії вважають, що індія повністю відкриється тільки до осені, коли почнеться сезон.

Відкриття на себе

Наприкінці жовтня 2020 року, після семи місяців режиму закритих кордонів, уряд індії дозволив в’їзд в країну іноземним громадянам. Але прибути можна тільки по діловій візі – для участі в конференціях, наукових дослідженнях, лікуванні і так далі. Дипломатам і членам офіційних делегацій також дозволений в’їзд в країну. Туристичні візи для російських громадян, так само як і для громадян інших держав, індія як і раніше не видає.

На думку віце-президента союзу туріндустрії (рст) , поки говорити про відкриття індії рано, оскільки не завершилася програма вакцинації. Однак будь-яких інших перепон в цьому питанні немає, все залежить виключно від епідеміологічної ситуації, уточнив експерт.

– але якщо і відновиться туризм влітку, в цю пору року індія — не найбільш затребуваний напрямок. У літні місяці традиційно у росіян користується попитом середземномор’я. Хоча хтось все одно поїде. Попит на індію почне рости з осені,-зазначив віце-президент рст в бесіді з «известиями».

Виконавчий директор асоціації туроператорів  майя ломідзе заявила, що поки переговорів на рівні гравців туріндустрії з приводу відкриття індії немає.

— будувати прогнози в умовах ковіда досить безглуздо. У нас поки немає офіційної інформації з приводу термінів відкриття індії для російських туристів, а також щодо регіонів, які відкриються в першу чергу, — пояснила «известиям» експерт.

Також буде потрібно довідка про негативний тест на коронавірус, видана не раніше ніж за 72 години до поїздки, або сертифікат про вакцинацію. Документи можна буде завантажити на сайт аеропорту нью-делі або показати безпосередньо по прильоті. Однак це поки попередні плани, точних наказів мінтуризм індії не публікував.

Вакцинний ключ

Венкатеш варма в бесіді з  також підкреслив, що відкриття індійських кордонів для туристів безпосередньо залежить і від ходу вакцинації в обох країнах. В індії з 2 січня дозволено щепитися двома національними препаратами — covishield і covaxin.