Аквапарк в Коблево

6-20-2019

Україна – це одна з найбільших країн в Європі, тому вона володіє важливими для туризму ресурсами – це Карпати, багатий своєю історією центр країни і, звичайно, чорноморське узбережжя. Туризм в Україні розвивається дуже швидко, завдяки тому, що місць, де можна відпочити всією сім’єю дуже багато. Міський туризм в Україні також набирає популярність, про що свідчить поява безлічі нових баз відпочинку, ресторанів і розважальних центрів. Найбільш відвідувані міста – це Одеса, Львів, Умань, Кам’янець-Подільський, Ужгород. Якщо Ви хочете гарно відпочити , то рекомендуємо поплавати в
Аквапарк Коблево

Але велика частина туристів воліє вибирати пляжний відпочинок на українських курортах, з європейським сервісом і невисокими цінами. Також відпочиваючі можуть спробувати еко-туризм, полювання, риболовлю, спелеотури (відвідування сталактитових печер), походи в підземні печери, ночівлі в горах, скелелазіння, рафтинг, альпінізм, відпочинок на озерах і, звичайно, всі види активного відпочинку, включаючи польоти на планері, стрибки з парашутом та інші.

Відпустка, проведена в українському селі, подарує масу позитивних вражень як дорослим, так і дітям. Звичайно, першочергово, це відпочинок на природі, здорова і смачна їжа і відмінний настрій. У більшості сіл є спеціальні бази відпочинку, призначені для полювання та риболовлі, як у власних обладнаних водоймах, так і в численних річках і озерах з чистою водою і відмінним клюванням.

Гори в Україні також відмінно підійдуть для відпочинку, як екстримального, так і спокійного. Гірськолижний туризм в Українських Карпатах також запропонує відпочиваючим різноманітність розваг і в літній, і в зимовий період. Взимку туристів зустрінуть кришталево чисте повітря, засніжені схили для катання на сноуборді, лижах або санках. Верхова прогулянка по збереженому лісі, відзначення Нового року в затишному дерев’яному будинку поруч зі справжньою лісовою ялинкою-запам’ятається кожному. Любителі екстріму зможуть оцінити можливість водного сплаву – рафтингу, дуже популярного в деяких областях України. У проміжках між походами на гірські вершини і рафтингом, є можливість побувати на екскурсіях і в високогірних монастирях.

Сьогодні в Україні відкриті для відвідування понад 16 природних заповідників, 12 національних парків, але все-таки Україна асоціюється саме з півднем – жарким літом і теплим морем. Ті, хто хоче відпочити на побережжі, отримуючи задоволення від сонячної погоди, то Україна – це саме те місце, куди варто поїхати хоча б один раз за самим незабутнім відпочинком.