Зимовий відпочинок в Карпатах і на гірськолижному Bukovel

367

Гірськолижний відпочинок в Карпатах дарує незабутні емоції та спогади. А ще – велике бажання приїхати сюди ще раз. Адже відпочинок у Буковелі дуже цікавий, комфортний і цілюще, а карпатські леси і гірське повітря, дарують силу та енергію на весь рік

Сучасний гірськолижний Буковель (bukovel, Карпати) – це неймовірно красиве місце для активного відпочинку в Україні. Знаходиться він в Українських Карпатах, біля селища Поляниця Івано-Франківської області. Розташований він на висоті 850-1372 метри над рівнем моря і на схилах п’яти гір, з якої і дала йому курорту.

Без особливої хвальбы його можна вважати найбільш технологічно розвиненою гірськолижним курортом в Україні. За останні роки на Буковелі постійно модернізується і реалізується багато проектів з найбільш витратними і складними сучасними технологіями. І все для того, щоб гірськолижний відпочинок туристів з усієї країни був якісним і приємним. Bukovel йде в ногу з часом, забезпечуючи всю територію туристичного комплексу безкоштовною мережею Wi-Fi, а кожен готельний номер – супутниковим телебаченням.

Активний сімейний, в стилі Буковеля, відпочинок в Карпатах взимку – просто незабутній! Асортимент розваг тут самий різноманітний: велика кількість парковок, кафе, ресторанів, барів, спортивних залів, СПА-комплексів, сауни, лазні, масажні кабінети, каток та інше. Але головне його достоїнство – це, звичайно ж, гірськолижні траси різних рівнів складності і протяжності.

Зимний отдых в Карпатах и на горнолыжном Bukovel

Буковель приваблює туристів ще й тим, що це виключно курорт, створений далеко від сільських поселень. Спочатку розважальний комплекс будувався виключно для гірськолижного відпочинку, тому це на 100 % туристичний об’єкт. В Буковелі все продумано до дрібниць. Початкова концепція створення курорту була дуже продуманою і технічно правильною. Зараз крім гірськолижного відпочинку комплекс розвивається і в сфері бальнеології. Тут є цілющі мінеральні води, на яких складається цілий комплекс оздоровчих процедур в місцевому санаторії.

Крім цього на Буковелі постійно працюють школи навчання їзди на лижах та сноубордах. Тут досвідчені майстри навчать кожного новачка основ лижного спорту, а всім бажаючим допоможуть якісно поліпшити техніку катання.

Для тих, хто втомився або вимагає трішки зігрітися і перекусити – до послуг туристів численні кафешки, карпатські колиби, ресторани, пункти швидкого харчування. А для тих, хто з комфортом хоче провести на Буковелі вихідні чи відпустку, – великий вибір самих різних готелів з хорошим сервісом і красивими номерами. У більшості готелів Буковеля і Карпат, вид з вікон направлений до гір, тому ранок з чашкою кави у засніженого вікна – це щось неймовірне, це справжня карпатська казка.

Для тих, хто приїжджає на відпочинок в Карпатах взимку, щоб із задоволенням прокотиться з гірського схилу, – курорт забезпечив комфортні і безпечні умови. Гірські траси bukovel завжди доглянуті, акуратні, пронумеровані і добре укатані. На більшості трас є нічне освітлення для тих, хто обожнює лижні спуски вночі. А ще тут на схилах завжди сніжно, незважаючи навіть на плюсову температуру. Адже на кожному схилі встановлені снегогенерирующие апарати – спеціальні гармати, які наганяють достатній шар снігу для повноцінного лижного відпочинку туристів.

Особливо цікаве проведення часу тут по вихідним. Тут функціонує місцева школа гуцульських промислів, етнографії і фольклору Карпат. Під час перепочинку від катання на лижах чи сноуборді у кожного є можливість освоїти техніку гуцульських танців, пройти майстер-клас з різьби по дереву, навчитися вишивці хрестиком чи гончарства. А в підсумку – придбати як сувенір щось цікаве, що б асоціювалося саме з Карпатами і чудовим мальовничим гуцульським краєм.

Всі принади Буковеля і відпочинку в Карпатах взимку дарують незабутні емоції та спогади. А ще – велике бажання приїхати сюди ще раз. Адже відпочинок у Буковелі дуже цікавий, комфортний, якісний, європейський і дуже цілющий. Карпатські ліси і гірське повітря, дарують силу та енергію туристу на весь рік. А це ще один, один з головних плюсів цього чудового курорту.