Зимовий відпочинок на морі

365

Зима в Росії та Україні – довга і сувора, тому відправитися в холодну пору року до теплого моря мріє, напевно, кожен росіянин. Часи, коли Чорне море було єдиним доступним місцем відпочинку для російської людини, давно пройшли, сьогодні при бажанні можна потрапити в будь-який куточок світу. Так чому ж не відпочити від морозів в який-небудь південній країні?

Проте вибрати місце для відпочинку взимку не так то просто. Звичайно, підійде будь-яка країна, розташована біля екватора, але якщо розглядати вартість путівки, проїзду і туристичну інфраструктуру, то список країн, доступних для російського і українського туриста, значно скоротиться.

Найпопулярнішим зимовим туристичним напрямком на сьогодні є Єгипет, це найближча до нас варіант зимового пляжного відпочинку. Летіти до Єгипту всього 5 годин.

Однак в останні роки ( у зв’язку з напруженою обстановкою в Єгипті) туроператори все частіше пропонують російським і українським туристам відпочинок в Тунісі, Марокко та на Канарських островах. Однак у всіх цих країнах взимку не так вже й тепло, море холодне, так що про купанні можна забути. В Єгипті в зимові місяці може бути прохолодно, але якщо з погодою пощастить, то відпочити на пляжі вийде. Якщо ви все-таки зважилися на поїздку в Єгипет в холодну пору року, то вибирайте готелі, розташовані в бухтах, краще всього відмовити від Хургади і вирушати в Шарм-ель-Шейх.

Ізраїль і Червоне море – варіант трохи краще, але варто бути готовим до того, що обійдеться дорожче. Відмінний варіант зимового пляжного відпочинку – це ОАЕ, щоправда, вирушати варто не популярний в Дубай, а в менш відому, але більш теплу Фуджейру, розташовану на березі затоки Омана. Але і тут є небезпека, що в грудні і січні для пляжного відпочинку буде не досить жарко.

Якщо ви готові летіти на літаку більше 10 годин, то вирушайте в далекі країни Південної та Південно-Східної Азії або на Карибське море. Далекий Таїланд безпрограшний варіант, тут в будь-який час року тепле море і гаряче сонце, можна буде поплавати і позасмагати. Останнім часом все більшу популярність стали набувати тури в Китай і В’єтнам.

Якщо дозволяють кошти – вирушайте на Балі, це відомий центр елітного туризму. Погода тут вас теж не підведе в будь-який час року буде сонячно і тепло.

Так само популярний зимовий відпочинок в Домініканській республіці і на Кубі. Проте в цих місць є один істотний недолік-це їхнє далеке розташування. Незважаючи на віддаленість цих країн, туристи їдуть сюди охочіше, ніж у більш близькі, але мусульманські країни. Карибське море так же порадує відпочиваючих чудовою погодою в будь-який час року.

Південна Азія хороший варіант для тих, хто хоче заощадити, тут можна відпочити за прийнятними цінами. Західна частина Індійського океану не менш популярна, тут не тільки відмінна погода, але і чудово розвинена туристична інфраструктура.

В останні роки все більшу популярність набувають тури до Бразилії і Австралії, правда на даний момент, пропозицій операторів в ці країни не дуже багато.