Єгипет знову відкритий для туристів!

302

12 листопада 2013 року прозвучала новина про те, що влада Єгипту скасовують режим надзвичайного стану (НС) на популярних єгипетських курортах Шарм-еш-Шейх і Хургада. Влада не приховує, що це зроблено з метою залучення туристів – адже Єгипту немає рівних у зимовому відпочинку по співвідношенню ціна-якість.

Після подій в липні-серпні 2013 року, коли в Єгипті то тут, то там спалахували масові заворушення, потік туристів став вичерпуватися, незважаючи на затвердження туроператорів про безпеку ситуації в Єгипті. Після зіткнень у Каїрі влади були змушені піти на крайній крок – ввести надзвичайний стан на деяких територіях Єгипту. З курортних зон ПП торкнулося Південного Синаю, де розташовані Шарм-еш-Шейх, Дахаб і Таба.

З-за всіх цих подій турбізнес Єгипту зазнав значні збитки. Щоб відновити імідж туристичної країни, Єгипет оголосив про скасування режиму НС.

[do action=”h2-2″]Ціни на путівки в Єгипет[/do]

Зараз можна купити дуже дешеві путівки в Єгипет. Наприклад, у Мережі Агентств Горящих Путівок Єгипет (тиждень відпочинку в Хургаді) пропонували за низькою ціною – 199$. Правда, путівки були моментально викуплені. Зате залишилося чимало місць в єгипетський готель LILLYLAND BEACH CLUB 4* в Хургаді за ціною 2715 грн. за тиждень відпочинку (з вильотом зі Львова). Є також 30 місць на тур в готель DREAMS BEACH VACATION RESORT 5* в Шарм-ель-Шейху з вильотом з Одеси – за ціною 349$. Стільки ж коштує і путівка в грудні в Хургаду з Києва.

Египет за 199 долларов

Египет 329 долларов Сеть агентств горящих путевок

Такі низькі ціни на Єгипет спостерігалися на туррынке лише в роки кризи в 2008-2009 роках. Потім Єгипет почав дорожчати-за підвищеного попиту на путівки. А після подій 2013 року знову впав у ціні.

[do action=”h2-2″]Можна зараз їхати в Єгипет[/do]

Багато туристи все це час задавалися питанням: «чи Можна їхати в Єгипет, не небезпечно там для туристів?». Новинні портали повідомляють, що керівництву країни вдалося стабілізувати ситуацію і відпочивати туристам в Єгипті зараз повністю безпечно. Навіть якщо в країні і будуть відбуватися якісь сутички, то курортних зон і територій готелів це вже точно не торкнеться. Так було і під час самих великих заворушень в Єгипті: поки на площах великих міст проходили страйки, туристи спокійно грілися на сонці і купалися в морі. З незручностей туристи відзначали лише те, що під час заворушень у Єгипті влітку 2013р. були недоступні багато екскурсії – в тому числі на Сінай і до самого відомого місця Єгипту – пірамід.

[do action=”h2-2″]Прикольні картинки і демотиватори про Єгипет[/do]