Яку вибрати альтернативу Єгипту?

415

Незважаючи на те, що ціни на тури в Єгипті різко впали на тлі останніх подій (заборона росіянам на поїздки в Єгипет після катастрофи літака «Когалимавіа»), багато хто боїться туди їхати. Чи То лякає нестабільна обстановка, то чи є якісь інші мотиви.

Єгипет був найпопулярнішою країною для зимового відпочинку, єгипетський клімат дозволяє засмагати і купатися круглий рік. А ціни на проживання і полюбився всім «ол інклюзів» зробили Єгипет райським місцем для проведення новорічних канікул.

[do action=”h2-2″]Чим же можна замінити Єгипет?[/do]

Давайте розглянемо країни зі схожим кліматом, так як основною умовою нашого порівняння буде можливість повноцінного зимового відпочинку на морі.

Альтернативою Єгипту цілком можуть стати азіатські країни, такі як Таїланд, В’єтнам, китайський острів Хайнань, а також екзотичні країни – Камбоджа, М’янма, Маврикій, Філіппіни.

Також можна розглянути відпочинок на Мальдівах і Сейшелах, щоправда, за ціною значно відрізнятися від Єгипту. Зате, мабуть, тільки на Мальдівах ви зустрінете таку ж різноманітність риб і коралів, як у Червоному морі в Єгипті.

З найближчих «замінників» Єгипту експерти туризму називають Об’єднані Арабські Емірати, Йорданію і Ізраїль. Всі ці країни розташовані не настільки далеко, щоб втомитися в дорозі, а ціни не набагато вищі, ніж в Єгипті. Плюс в ОАЕ останнім часом почала набирати популярність система «все включено» – так що любителям арабської екзотики і безтурботного відпочинку можна порекомендувати ОАЕ як найбільш близьку альтернативу Єгипту.

Трохи довше доведеться добиратися до Індії і Шрі-Ланки. Обидві ці країни можуть запропонувати відмінний пляжний відпочинок в розпал зими. Для відпочинку на морі в Індії вибирайте штат Гоа. Якщо ви звикли з респектабельним відпочинку і чистих пляжів, то беріть тур на Південний Гоа (хоч за ціною він вийде трохи дорожче). А якщо ви скучили по студентської молодості (або зараз є студентом, не чужим ідей хіпі) або ностальгируете по Криму – то сміливо їдьте в Північний Гоа: його божевільна атмосфера моментально закрутить вас у свій вир.

З далеких жарких країн можна звернути свою увагу на Кубу і Домінікану. Обидві ці країни здатні запропонувати комфортабельний відпочинок, при цьому Домінікана славиться своєю системою «все включено», а Куба – непередаваним колоритом постколоніального містечка, ще не скидав з себе кайдани соціалізму.

Відпочинок на морі взимку можуть запропонувати також і Мексика, Чилі, Перу, Колумбія, Індонезія і Австралія. Єдиний мінус – це довгий переліт з пересадками. Тому, якщо ви зважилися поїхати в одну з цих країн, то вибирайте тур тривалістю 10 і більше днів.