Яким обіцяє бути відпочинок в Криму-2014

237

Крим – це унікальне місце на планеті. В одному місці зосереджена красива природа, рідкісні рослини, тепле море і архітектура османських і російських царських часів. Щороку сюди з’їжджаються молоді люди, сім’ї з дітьми, галасливі компанії в пошуках незабутнього відпочинку.

Природа Криму – це найдорожче, що є на півострові. На невеликій ділянці зосереджені водоспади, гори і степи. Особливо красива природа в районі Ялти. Там гори упираються прямо на берегову лінію. Це робить клімат на узбережжі субтропічним, хоча на решті частини суші клімат помірно-континентальний. Любителям активного відпочинку обов’язково потрібно відвідати Ай-Петрі, Демерджі, Кара-Даг.

Безсумнівно, відпочинок в криму є лікувальним. Сухе повітря справляється з хворобами легень. Крим славиться лікувальними грязями. На півострові круглий рік відвідувачів приймають сім санаторіїв. Досвідчений персонал, унікальні напрацьовані методики поправлять навіть саме запущене здоров’я. За санаторним лікуванням радять приїжджати не в сезон. Тоді наплив людей буде менше і можна спокійно пройти весь цикл процедур.

Культурних місць в Криму дуже багато. Тут і печерні міста, і палаци аристократів. Серед найбільш відомих і доступних: Мармурова печера, Воронцовський палац і Хансарай в Бахчисараї. Воронцовський палац збудований в Алупці біля підніжжя Ай-Петрі. Це будівля, зведена з діабазу. Їм же вимощена Червона площа в Росії.

Окремої уваги заслуговує Севастополь. Відпочинок в місті багатогранний. Він підійде і любителям галасливого відпочинку і спокійного сімейного дозвілля. Для молоді тут відкриті бари, дискотеки, кінотеатри. Для туристів з дітьми розкинулися тихі алейки, вузькі вулички і музеї. Приморський бульвар – це улюблене місце і одних, і інших. Сюди любить приходити і місцеве населення.

Обіцяє бути незабутнім відпочинок в криму 2014. Півострів знову і знову готовий приймати туристів зі всього СНД і Європи. Кожен рік тут поліпшується інфраструктура: будуються дороги, готелі, поліпшується обслуговування в приватному секторі. Тільки в 2013 році півострів відвідало шість мільйонів туристів. Тут відпочивають не тільки українці, але й європейці, росіяни та білоруси.

У Крим їдуть не тільки за морським відпочинком, але і за оздоровленням, активним туризмом. Навіть взимку Крим приймає гостей. Багато хто починає дивитися на півострів, як на гірськолижний курорт. І ймовірно, скоро півострів перетвориться на справжні Канни.