Як зробити новорічний цибулю і що таке цибуля (look)?

355

Хочете зробити класну аватарку для свого профілю в соцмережах, а заодно і зафіксувати себе гарну (гарного) на тлі новорічної ялинки в стильному новорічному вбранні? Значить, вам потрібен новий ЦИБУЛЮ!

[do action=”h2-2″]Що таке «лук» і з чим його їдять?[/do]

Слово «цибуля» – дуже багатозначне, так вийшло, що в російській мові існують два слова «лук», що є омонімами (звучать і пишуться однаково, а смисли абсолютно різні і ці слова навіть не однокореневі). Цибуля як рослина і цибулю як зброю. Останнім часом російський сленг поповнився ще одним поняттям «лук», передає звуковий ряд англійського слова «look», що означає «образ». Тим самим, цибулю (look) – це ваш стилістичний образ, те, як ви виглядаєте в певний момент часу. Цей образ часто створюється лише для того, щоб зафіксувати його на фото і застосувати для створення аватарок, фото для профілю в соцмережах та й взагалі для того, щоб показати себе друзів в інтернеті.

Для того, щоб зробити «лук», потрібно якось незвично або стильно одягнутися і сфотографуватися, а потім виставити це фото в Instagram або соцмережі.

Новий рік – це чудовий спосіб зробити новий стильний цибулю в новорічному вбранні.

[do action=”h2-2″]Що потрібно, щоб зробити хороший новорічний «look»[/do]

Стильний одяг

Порийтеся у вашій шафі і підберіть стильний новорічний наряд. Або купіть нову сукню (костюм). В крайньому випадку, позичте у подруги (друга).

Продуманий макіяж

Для стильного look’и а потрібно добре виглядати, як на картинці! Круги під очима, прищики доведеться замазати, навіть якщо ви хлопець. Ну а якщо ви дівчина, то найкраще сходити до професійного візажиста – як раз і вирішіть, який наносити макіяж на Новий рік.

Ялинка

Який же новорічний look без ялинки? Можна сфотографуватися біля прикрашеної ялинки, а можна знайти пухнасту красуню в лісі або в парку – так буде оригінальніше))) Тільки збудуйте свій кадр так, щоб зелена красуня не затьмарювала в кадрі вас своїми блискітками.

Хороший фотоапарат + хороший фотограф

Без хорошого фотоапарата і тим більше хорошого фотографа стильний цибуля не вийде. Фотографувати себе в дзеркало з допомогою Айфона вже давно стало моветоном. Хороший новорічний святковий цибулю вийде тільки при збігу двох умов – наявності хорошого фотоапарата і хорошого фотографа, який вміло приховає ваші недоліки і підкреслить достоїнства.

Якщо ж у вас немає на прикметі хорошого фотографа, ви можете скористатися послугами доступною та зручною фотостудії в Києві

Гарний настрій і бажання зробити лук

Без гарного настрою і тим більше бажання зробити якісну фотку, у вас не вийде хороший лук. Навіщо ж вам цибулю з похмурою фізіономією? Так що запасіться гарним настроєм! Воно, як показує практика, допомагає не тільки для створення look’и а!