Як зарядити телефон в подорожі – сонячна зарядка для мобільного

297

Туристи, які віддають перевагу дикий відпочинок далеко від цивілізації (піший туризм, відпочинок з наметами, екстремальний відпочинок), часто стикаються з проблемою підзарядки своїх гаджетів – мобільних телефонів, планшетів, GPS, фотоапаратів, плеєрів і т. п.

Як вийти з такої ситуації:

  • Купити мобільний (планшет, GPS) з самою потужною батареєю.
  • Купити додаткову батарею або додаткове джерело живлення для підзарядки.
  • Автотуристи знаходять вихід в автомобільній зарядці.

А можна придбати універсальну зарядку (для декількох гаджетів) на сонячній батареї!

Компактний зарядний пристрій на основі сонячної батареї – “сонячна зарядка” Goal Zero зарядить не тільки ваш мобільний телефон, але і ліхтарик, планшет, GPS, фотоапарат та інші гаджети.

Для справжнього мандрівника такий портативний зарядний пристрій стане справжньою знахідкою, адже від нього можна зарядити скільки завгодно різних гаджетів – не тільки свої, але і гаджети друзів. Така сонячна зарядка для телефону – це краще рішення для тривалих походів, кемпінгу або екстремальних видів туризму.

[do action=”h2-2″]Як працює сонячна зарядка Goal Zero[/do]

Сонячна зарядка для телефонів, GPS, плеєрів і планшетів складається з сонячної батареї і спеціального акумулятора. Спочатку ви з допомогою сонячної батареї накопичуєте енергію в акумулятор, а потім з його допомогою заряджаєте ваш гаджет.

как работает солнечная зарядка Goal Zero

[do action=”h2-2″]Які гаджети можна зарядити за допомогою сонячної зарядки?[/do]

Зарядний комплект Goal Zero можна використовувати для підзарядки пристроїв, що мають USB-вхід або вхід 12 V. Ви зможете зарядити свій смартфон (мобільний телефон), електронну читалку, GPS-навігатор, фотоапарат, плеєр, планшет.

Зарядка на сонячних батареях Goal Zero додатково оснащена потужним ліхтарем, а також спеціальним чохлом, що мають кишені для ваших гаджетів.

Ви зможете заряджати свій гаджет, не відриваючись від походу! Для цього потрібно прикріпити сонячну панель до рюкзака, підключити її до акумулятора в кишені, а вже до нього приєднати гаджет заряджається. Все зручно і максимально просто!

Придбати зарядку на сонячних батареях Goal Zero можна в численних магазинах техніки (а також магазинах «Полювання та риболовля») по всій Україні. Докладний список магазинів ви можете дізнатися на сайті http://goalzero.com.ua/ Там же ви зможете дізнатися більш детальну інформацію, а кожному типі сонячних зарядок.