Як відпочити за кордоном недорого: вибір країн

293

Огляд популярних країн для відпочинку та нових вражень

Більшість людей, які хочуть відпочити, побачити щось нове або ж поправити здоров’я, вирушають за кордон. Хтось відпочинок планує заздалегідь, а деякі відправляються відпочивати за гарячими путівками. На сьогоднішній день досить багато способів і можливостей відправитися за кордон недорого.

На перших місцях по відвідуванню туристів залишаються Єгипет, Туреччина, Європа, Індія, Шрі-Ланка і Таїланд.

Улюбленим місцем відпочинку туристів влітку є середземноморські курорти. У рейтинг найбільш відвідуваних місць входять США, Іспанія, Франція та деякі країни Азії. Наприклад, останнім часом збільшився потік поїздок до Китаю.

Що приваблює туристів, які відправляються в Китай? Крім великої кількості пам’яток китайських династій і колориту азіатської культури, Китай приваблює бізнесменів, які планують налагодити поставки товару з цієї країни.

А ось в Туреччину більшість туристів вирушають саме для того, щоб відпочити. Хоча ще порівняно недавно туди часто їздили в шоп-тури: за одягом, килимами та іншими ходовими товарами.

Користуються популярністю також країни Європи, багаті архітектурою та визначними місцями. Це Великобританія, Італія, Данія, Швейцарія, Норвегія, Австрія, Угорщина, Чехія та ін

Існує чимало способів відправитися за кордон недорого – yghbvth? купити гарячий тур, запланувати самостійне подорож або поїхати за кордон на пару днів в так званий тур вихідного дня. Такі тури в основному коштують недорого, при цьому можна заощадити на проїзд, харчування та послуги візового центру, якщо у вас відкрита мультивіза. Щоб подивитися ціни на тури в найпопулярніші країни, відвідайте сайт Агентства сімейних подорожей «Віза-Валіза» viza-valiza.com.

Люди, які віддають перевагу усамітнення, відправляються на острови – наприклад, Сейшели, Мальдіви. В основному це курорти, які розраховані на невелику кількість відпочиваючих. Там можна віддалитися від людей і міської суєти і побути наодинці з природою. Крім засмаги на білих пісках, можна зайнятися йогою і пограти в теніс. Тут можна зайнятися дайвінгом, серфінгом або відправитися в похід по тропічним екзотичним лісах. Після походу можна відпочити в джакузі на відкритому повітрі або поплавати в басейні. Номери готелів виконані в різних стилях і не схожі один на одного.

Однак тури на віддалені острови не такі вже й дешеві. Відпочинок там є дорогим не тільки з-за комфорту та відокремленості. Величезних коштів і праці коштує підтримання стану прекрасних місць. Ландшафт місцевості створюють найкращі дизайнери, які володіють вишуканим смаком. Їхня праця оцінюється дуже дорого.