Як вибрати тур і скільки коштує оформити закордонний паспорт (терміново і за місяць)

284

Скоро відпустка, і ви запланували зробити поїздку своєї мрії? Шукаєте, де купити хороший тур і не знаєте, за якими критеріями його шукати?

При покупці туру дуже важливо врахувати всі нюанси, щоб ваша відпустка не був зіпсований якими-небудь форс-мажорними обставинами. Скласти план поїздки, вивчити ціни на квитки, готелі, екскурсії – це теж дуже приємне заняття, так навіщо собі в цьому відмовляти? Якщо в якихось моментах відчуєте свою необізнаність, завжди можна звернутися до фахівців, працівники туристичного агентства завжди прийдуть на допомогу. Адже вони мають колосальний досвід в сфері відпочинку, і завжди врахують всі плюси і мінуси.

Туристичний ринок настільки добре розвинутий в наш час, що вашому агенту не складе труднощів підібрати такий туристичний пакет, який задовольнить всі ваші потреби і можливості. При першій вашій зустрічі варто обговорити бюджет поїздки, умови проживання та культурну програму. А далі оцінюємо всі запропоновані варіанти і вибираємо найбільш підходящий.

Якщо ви схиляєтеся до більш бюджетному відпочинку, ваш агент запропонує всі наявні на даний момент спеціальні пропозиції, акції, знижки, гарячі тури. Це не означає, що відпочинок буде менш комфортним чи якимось низькосортним. Хто шукає, той завжди знайде, як говориться у відомому прислів’ї. Просто потрібно буде вибрати саме ті нюанси, які вам найбільш важливі. І відмовитися від послуг, без яких легко можна пережити відпустку, саме ваш відпустку. Вибираючи гарячий тур (а зазвичай в таку поїздку потрібно відправитися в найближчі дні, тому і ціна на такі тури знижена), потрібно обов’язково мати закордонний паспорт.

[do action=”h2-2″]Ціни на оформлення закордонного паспорта в Києві і Харкові[/do]

Зазвичай закордонний паспорт робиться не менше місяця і ви можете не встигнути його зробити при купівлі палаючого туру. Правда, є варіант прискореного оформлення закордонного паспорта. Але і коштує він дорожче. Термінове оформлення закордонного паспорта в Харкові буде коштувати від 2-х до 4,5 тис. гривень в залежності від часу його оформлення. У той час як звичайне оформлення загранки (30 робочих днів) обійдеться вам всього в 940 грн. (1150 грн. за біометричний закордонний паспорт). В Києві зробити закордонний паспорт можна за 21 день і за 940 гривень (біометричний – за 1100 грн.), а ось термінове оформлення закордонного паспорта в Києві вийде дешевше – від 2250 грн. за 3 робочих дня! Це дані на кінець 2016 року. Звичайно, ціни можуть змінюватися в майбутньому, так що не лінуйтеся уточнювати їх перед тим, як оформити закордонний паспорт.

[do action=”h2-2″]Вибір туру[/do]

Зовсім інша справа – вибирати тур класу люкс, тут можна розслабитися і погоджуватися на всі найпопулярніше, перевірене, респектабельне. В такі туристичні пакети можуть бути включені не тільки стандартні шикарні умови проживання, чудова кухня, ласкаве море і басейн для особистого користування, а також індивідуальний трансфер, екстремальні екскурсії, поїздки в самі незвичайні місця, де не кожному дано побувати. Програма обмежена тільки вашими побажаннями та бюджетом.

Люди, які не мають достатньо вільного часу, можуть скористатися послугами онлайн по побору туру. Досить великі агентства надають таку послугу на своїх сайтах. Так ви можете відразу побачити всі запропоновані пакети, з фотографіями номерів, описом програми, меню та умовами проживання. Варто лише вибрати найоптимальніший і більше не переживати – адже про все подбає ваше агентство.