Як ми вибирали велорюкзак

405

Коли ми з чоловіком купили собі по велосипеду, то питання про вибір велорюкзака ще не стояв – ми наївно думали обійтися звичайним досить поношені 25-літровим міським рюкзаком. Однак на практиці виявилося, що зручний у звичайних міських умовах рюкзак абсолютно не виконує ті завдання, які стоять перед велорюкзаком.

[do action=”h2-2″]Чому звичайний міський рюкзак не підходить для велопрогулянок[/do]

По-перше, звичайний рюкзак виявився дуже спекотним – від нього постійно потіла спина. Взимку він би міг послужити хорошим «обігрівачем», але от в найактивнішу для катання час – з весни по осінь – така його властивість тільки заважало. По-друге, на кожній купині він боляче бив по спині, так як не мав спеціальних пристежек. По-третє, він виявився заважкий навіть без речей, а якщо додати до його ваги ще й речі – то виходила досить ненадійна конструкція, яка при активній їзді не менш активно заважала і дратувала. Так визріла ідея вибору спеціального велорюкзака.

Вимоги до велорюкзаку були такими: не захмарна ціна (в межах 500 гривень), легкий водостійкий матеріал, зручні кріплення і можливість зафіксувати рюкзак на собі, наявність вентиляції на спинці рюкзака, зручні бічні кишені для води і гаджетів.

Так як я не любитель ходити по магазинах, то ми вирішили пошукати в інтернеті. Переглянувши кілька тем на форумах, зупинилися на рюкзаках Red Point.

Трохи про бренд Red Point. Під маркою Ред Поінт продаються різні товари для туризму – намети, спальники, рюкзаки – в тому числі і рюкзаки для велосипедистів. Рюкзаки Red Point відрізняються якісною фурнітурою, міцністю, привабливим дизайном і продуманою функціональністю.

Більш детально про бренд і продукції Red Point ви можете почитати на їх сайті – истончник

Вибір рюкзаків на сайті Ред Поінт представлений міськими варіантами, універсальними моделями (поєднують функції міського та велорюкзака, а також рюкзака для прогулянок), а також туристичними експедиційними моделями. Загалом, вибрати є з чого!

Порівнявши велорюкзаки Ред Поінт з іншими рюкзаками, ми прийшли до висновку, що нам підійде модель DayPack на 25 літрів. Його без проблем зможу носити і я, і мій чоловік – причому не тільки під час поїздок на велосипеді, але і просто по місту – так як рюкзак дуже симпатичний і зручний.

RedPoint DayPack 25

Наведу слова чоловіка з приводу велорюкзака Red Point:

«Отже, постало питання про придбання рюкзака. В основному для велопоїздок, але також для звичайного використання в міських умовах. Мета – зручна транспортування при собі повсякденно необхідних дрібниць, таких як ремкомплекти, набір інструментів, питво, фотоапарат, плеєр, предметів одягу тому подібних речей.

Наявні на той момент великий туристичний рюкзак і звичайний міський не підходили зі зрозумілих причин. Вибір припав на відносно недорогий RedPoint DayPack 25. Він підійшов за всіма параметрами. Багато відділень, сіточок і кріплень різного призначення, також можливість використання «гідри» (резервуар для пиття під час їзди на велосипеді)

Але найбільше порадували такі опції:

1. Додаткова фіксація на попереку і на грудях рівномірно розподіляє навантаження по всьому торсу, не сковуючи рухів, і виключає неприємну «бовтанку» рюкзака при активній їзді на велосипеді.
2. Хороші ортопедичні вставки надійно прилягають до спини, забезпечують нормальну вентиляцію завдяки спеціальній сіточці (спина набагато менше потіє).
3. Можливість доступу до основного відділення знизу. При навантаженому під зав’язку рюкзаку буває дуже до речі.
4. Кишені збоку прямо на поперекових ременях – зручно для телефону, навігатора, ключів. Тобто для швидкого доступу до них, не знімаючи рюкзака (особливо актуально при їзді на вело).

На вигляд габарити рюкзака досить скромні. Він як би витягнутий вертикально уздовж спини, що дуже зручно, особливо для їзди. Але реальний обсяг здивував. Заявлені 25 літрів там є точно, а може і більше. Матеріал не товстий, але міцний, не розтягується. Шви теж витривалі, як показала практика. Під невеликий дощ потрапляли – рюкзак не промок. Хоча завжди можна застосувати чохол від дощу, так що це не показово. Взагалі річ перевершила мої очікування. Залишився задоволений, дякую RedPoint.»

RedPoint DayPack 25 отзывы

Ось такий відгук про рюкзак RedPoint DayPack 25, який можна використовувати і як звичайний міський рюкзак, і як велорюкзак! А ось для турпоходів він, звичайно, буде малуватий.