Віза до Вєтнаму для українців

387

В’єтнам вабить туристів мальовничими пляжами, дивовижними пам’ятками і невисокими цінами. Ось тільки переліт був би коротшим, і тоді нескінченні потоки відпочиваючих, ринули б до в’єтнамським берегів. Але і зараз бажаючих відвідати цей загадковий край не мало. А щоб відправитися до В’єтнаму більш ніж на добу, адже за добу ви не встигнете насолодитися усіма красотами цієї країни, звичайно ж, потрібна віза.

Віза до В’єтнаму оформляється в посольстві. Це займе у вас не більше 7 днів, правда для цього доведеться розщедритися на суму близько 200$ США.

Для цього потрібно принести в посольство зовсім небагато документів:

– закордонний паспорт, який повинен діяти ще як мінімум 6 місяців після вашого приїзду з В’єтнаму;

– 2 фотографії 3 на 4 сантиметри, причому кольорові і нещодавно зроблені;

– правильно і повністю заповнену анкету, де ви вказуєте всі дані про себе, в тому числі про вашу роботу;

– квитки на літак туди і назад, або в іншу країну з В’єтнаму.

Віза до В’єтнаму надається на термін до 30 днів, якщо ви плануєте затриматися там подовше чи точно знаєте, що поїдете, то потрібно оформити мультивізу, вже на 90 днів. Документи для цього потрібні ті ж, правда, оплата трошки дорожче.

Щоб вам дозволили поїхати до В’єтнаму так само потрібно запрошення звідти. Причому не від кожної фірми запрошення підійде, запросити вас повинна зарекомендувала, солідна організація. Краще відразу «просити» запрошення в імміграційного управління В’єтнаму. Як тільки ви відправите копії тих же вищезазначених документів, вони повинні надіслати вам запрошення, яке у них називається візовою підтримкою.

Є варіант отримання візи вже по прильоту до В’єтнаму, прямо в аеропорту, така віза вам обійдеться навіть дешевше. Але крім обов’язкового запрошення, ви повинні з собою мати:

– закордонний паспорт;

– вже заповнену заздалегідь анкету;

– 2 кольорових фото розміром 4 на 6 сантиметрів.

Начебто такий варіант отримання візи здається легше, та і коштувати він буде близько 45-65$ США. Але тільки уявіть, якщо вам з якоїсь причини відмовлять в отриманні візи, а ви вже прилетіли? Так що бажано подбати про такі речі заздалегідь. Та й оформляють візи в аеропорту тільки в декількох в’єтнамських містах: Хошимін, інша назва Сайгон, Ханой та Дананг.

Дітям до 16 років окрема віза не потрібна, дані дитини просто вписуються у візу до одного з батьків. Якщо дитина подорожує лише з мамою або з татом, тоді при собі потрібно мати довіреність, завірену у нотаріуса від другого батька, про те, що він не проти, що ви вивозите дитини з країни.

Так само в подорож по В’єтнаму рекомендується взяти з собою ще кілька фото, як при оформленні візи. Так як можливо, вам доведеться ще заповнювати анкети, перетинаючи внутрішні кордони країни.

Ви так само можете звернутися за допомогою в оформленні візи до В’єтнаму фахівців, наприклад Візового Центру Kvim Travel Group Зі LTD. З ними у вас точно не виникне проблем з оформленням візи до В’єтнаму і особливо вони допоможуть вам з тим самим запитанням, з яким у більшості туристів можуть виникнути складності.

Найцікавіше, що для громадян Росії віза до В’єтнаму (перебування в межах країни не більше 15 днів) не потрібно!