Відпочинок з дітьми в Белеку (Туреччина)

459

Белек – порівняно молодий турецький курорт. Початком розвитку туристичної інфраструктури в Белеку стали 80-ті роки 20 століття. Спочатку Белек облюбували респектабельні туристи з європейських країн, багато в чому завдяки наявності гольф-полів і гольф-клубів.

Вітчизняні туристи відкрили для себе Белек порівняно недавно, незважаючи на те, що він знаходиться недалеко від самого популярного курорту Туреччини Анталії.

[do action=”h2-2″]Для кого підходить турецький курорт Белек[/do]

Белек розрахований на тихий спокійний відпочинок. Тут сподобається літнім парам і сім’ям з дітьми. Тут створені чудові умови для дитячого відпочинку: дитячі клуби та розваги для дітей в готелях, великі зелені території і якісна анімація. Для дітей у багатьох готелях є спеціальні басейни, зоопарки і дитяче меню. А готелі класу «делюкс» мають навіть своїм аквапарком, як наприклад, RIXOS HOTEL PREMIUM BELEK 5* або CLUB ALI BEY BELEK HV-1.

Готель Rixos Premium Belek (Белек, Туреччина)

[do action=”h2-2″]Відпочинок в Белеку з дітьми – переваги:[/do]

Близькість до аеропорту в Анталії. До готелю в Белеку добиратися не далі ніж 25-30 км, а це означає, що діти не занудьгують в дорозі і дорога не здасться занадто важкою.

Відмінний клімат і природа. Курорт Белек розташований на узбережжі Середземного моря, курортний сезон тут триває з травня по жовтень. Однак найкращий відпочинок в Белеку з дітьми припадає на травень або вересень, коли не дуже жарко.

Белек – самий зелений район на узбережжі. На території курорту ростуть сосни, кедри і евкаліпти. Готелі Белека мають дуже великі зелені території і, отже, надзвичайно цілюще повітря.

Великі зручні для відпочинку з дітьми пляжі. Пляжі Белека покриті м’яким піском, тут ніс скелястих масивів і незручних заходів в море. Захід в море тут ніби спеціально призначений для дітей – рівна і пологий.
Багато пляжі Белека відзначені «Блакитним прапором», що гарантує виняткову чистоту прибережних вод.

дети на пляже

На турецькому курорті Белек є як розкішні дорогі готелі делюкс класу, так і готелі простіше. Для відпочинку з дітьми (по співвідношенню ціна-якість) підійдуть такі готелі як ІНТУРИСТ CLUB BELEK 5 і IBEROSTAR HOTEL BELLIS 5 з міні-зоопарком, CLUB MEGA SARAY HV-1с окремим харчуванням для дітей, CLUB ASTERIA BELEK HV-1.

Батькам хочеться надати найкраще своїм дітям, і вибираючи курорт Белек в Туреччині вони не помиляться! Відпочиваючи з дітьми, дорослим теж буде чим зайнятися на цьому унікальному турецькому курорті.

[do action=”h2-2″]Розваги для дорослих в Белеку. Must do в Белеку в Туреччині:[/do]

  • Навчитися грати в гольф. Де ви ще знайдете такі круті гольф-поля і досвідчених інструкторів?
  • Згадати дитинство і поринути з головою у водні розваги в аквапарку «Троя»
  • З’їздити на екскурсії по цікавих місцях, наприклад в найближчий національний парк «Каньйон Кэпрюлю».
  • Відправитися на рафтинг по гірській річці і покуштувати місцевої форелі.
  • Відвідати турецьку лазню.
  • Провести безсонну ніч в місцевому нічному клубі.