Відпочинок в Європі – з чого почати

363

Відпочинок у Європі завжди цікавий, різноманітний і викликає масу емоцій.
Відпочинок в Європі – це великий вибір країн, з цим пов’язаний і великий вибір різноманітних турів і само собою – екскурсій. Не секрет, що маючи візу в будь-яку з країн Єврозони, можна їздити з цієї отриманою візою для однієї країни по всім країнам Єврозони.

У кожній країні Європи завжди є щось незвичайне, цікаве, досі вами не видане, пам’ятки Європи не залишають байдужими туристів.

Уявіть замки з казок, які ви бачили по телевізору їх раніше, а тут
навколо реальні великі і маленькі, стародавні давні і не дуже будівлі, замки і у кожного своя цікава дивовижна історія і обов’язково легенда. Та що там замки,самі містечка Європи – це щось давнє зовсім незвичне.

Звичайно, і у великих містах Європи можна загубитися в історичних пам’ятках, музеях, пам’ятниках, але маленькі містечка – це застигла в часі театральна сцена, на якій під відкритим небом
відбувається нескінченна прем’єра.

Але як визначитися з відпочинком в Європі? З чого, вірніше з якої країни цієї великої Європи почати?

Відповісти однозначно неможливо, скільки людей, як ви розумієте, стільки
думок хоча туристична компанія S808.ru рекомендує починати з Чехії.

Туристична компанія S808.ru обґрунтовує своє твердження доводами, що Чехія територіально у центрі Європи. S808.ru каже ціни в Чехії порядком нижче цін в Європі, не тільки на відпочинок, це у всьому відчувається. Але найголовніше – S808.ru пропонує не обмежуватися екскурсіями по Празі та Чехії, крім цього S808.ru пропонує ще екскурсії по Європі, трансфер по Європі, тур по Європі. При цьому S808.ru гарантує, що ціни на свої екскурсії, трансфер, тур будуть нижче цін на екскурсії, трансфер, тур в цих країнах. Недарма кажуть – все пізнається тільки в порівнянні. Ви порівняйте туристичної пропозиції
компанії S808.ru з іншими, зробите висновки для себе.

Але повернемося до відпочинку в Європі… Якщо ви бачили замок Нойшвантайн або замок Глубока, швидше за все, ваші очі наповнить вогник, і нахлинуть спогади про них – теплі і романтичні. А Дрезден? Ви відвідували зелені склепіння? Цвінгер? Бачили хода курфюрстів? А хто був у Празі? Карлів міст, недалеко Стара площа… Ви вже занурилися в чудові, сповнені прекрасним спогади – ні? Ви хіба не були там?

Відпочинок в Європі нескінченний. Туристів спеціально приїжджають у Європу, найчастіше
вибираючи Праги, а з Праги в Париж, Німеччину, Венеції, Польщі, Австрії, в будь-яку країну Європи, адже всі поруч, а економія суттєва.