Відпочинок в Туреччині – переваги

395

Туреччина – для туристів це не тільки гарне місце для відпочинку, але і економічне. Туреччина дуже цікава в плані своєї історії і культурної спадщини. На території країни прекрасна екологія.

В основному туристів приваблюють море, гарна природа, зручні готелі і спекотна погода. І дійсно навколишнє середовище на курортах Туреччини різноманітна, а клімат підійде практично кожному. Природа Туреччини в багатьох місцях не торкнувся рукою людини.

Туреччина може вам запропонувати не тільки морський пейзаж, але й гірськолижні спуски. Гірськолижний сезон на гірськолижному курорті Улудаг зазвичай відкривається в листопаді і закінчується в квітні.

Морі в Туреччині практично скрізь чисте, але в деяких місцях незначне наявність рифів не дозволить попірнати з аквалангом всмак.

Якщо ж ви хочете насолодитися історичними пам’ятками, то вам неодмінно потрібно в Туреччину. У Туреччині ви можете відвідати одну з дивовижних печер світу – печера Дамлаташ. Сліди давньогрецької та римської епохи відображаються в одному із стародавніх міст Туреччини – Ефесі. Ефес, нинішня назва якого Сельчук, славиться кладовищем гладіаторів. А також в цьому місті знаходиться одне з семи чудес світу – руїни храму Артеміди. З пам’яток античності в Туреччині слід відвідати Пергам, Трою, Аспендос, Ієраполіс, древній амфітеатр в Бодрумі.

[do action=”h2-2″]Екскурсійний тур по стародавніх місцях “Античне намисто Туреччини”[/do]

Туреччина не тільки славиться рукотворними пам’ятками, але і сама природа тут попрацювала над пам’ятками. Туреччина славиться мінеральними джерелами, водоспадами і кількома морями. Не менш прекрасні і гори. З природних пам’яток в Туреччині виділяється Памуккале – система химерних водойм з вапняковими стінами. Ці термальні джерела служили курортом з античних часів.

Погода протягом року різноманітна і підійде практично будь-якому, навіть самому примхливому туристу. Ясна і тепла погода в Туреччині практично завжди. В літній час температура повітря іноді сягає 40 градусів у тіні. Якщо ж ви віддаєте перевагу більш помірну погоду, то найкращим часом для поїздки осінь або кінець весни. Клімат в Туреччині середземноморський, який найбільш легко переноситься без акліматизації.

На території курортної Туреччини – велика кількість готелів на будь-який смак і гаманець від економ до еліт класу. Населення Туреччини доброзичливо ставиться до туристів. Багато турки знають російську мову. Крім того, володіють і іншими світовими мовами, такими як англійська французька.

Туреччина протягом багатьох століть зберігає сліди історії та стародавніх народів, яких тут побувало чимало, щоб передати всю красу туристам нинішнього покоління.