Відпочинок в Таїланді: що вибрати – Пхукет, Паттайя, Бангкок, Самуї

384

Таїланд став одним з найпопулярніших напрямків для відпочинку серед українців і росіян. Незважаючи на те, що тури в Таїланд дорожче, ніж бюджетні путівки в Туреччину або Єгипет, багато вибирають саме Таїланд

[do action=”h2-2″]Чому Таїланд?[/do]

Клімат. У Таїланді немає зими. Тропічний клімат створює унікальну цілорічну температуру повітря +27°С…+30°С. Тому відпочивати в Таїланді однаково комфортно як в літній, так і в новорічні канікули або весняно-осінній період, коли так хочеться тепла і сонця.

Екзотичний відпочинок. Таїланд – це справжня екзотика, зовсім не схожа на безліч європейських курортів. Відпочинок в Таїланді подарує вам масу яскравих незвичайних вражень.

Тайська кухня. У Таїланді ви зможете спробувати те, що не спробуєте на інших звичних курортах.

Нічне життя. Любите спати по ночах? Жадаєте яскравих емоцій і вражень? Тоді вам потрібно в Таїланд. Перед нічним життям Таїланду тьмяніють всі дискотеки і розваги Москви, Києва, Єгипту і Туреччини.

Дайвінг. Таїланд – одна з найкрасивіших і дуже зручних місць для початківців і професійних дайверів.

Пам’ятки. У Таїланді у вас не буде часу нудьгувати. Тим, хто любить активний пізнавальний тип відпочинку, тут знайдеться маса можливостей. У Таїланді можна відвідати стародавні буддійські храми або побродити по величезному суперсучасному мегаполісу – Бангкоку.

Відокремлений відпочинок. У Таїланді є безліч мальовничих островів, кількість яких обчислюється сотнями. Найпопулярніші серед туристів острови Таїланду – Пхукет, Самуї, Пхі-Пхі, Ко Чанг, Ко Самет, Пангало. На островах вам гарантований незабутній відокремлений відпочинок на лоні первозданної природи, на величезних пустельних пляжів із чистою водою.

Весільний туризм. Весілля в Таїланді, безсумнівно, стане найяскравішою подією в житті. Незвичні екзотичні обряди, а також можливість провести медовий місяць в повній самоті в мальовничих місцях світу привертають в Таїланд масу бажаючих.

[do action=”h2-2″]найпопулярніші курорти в Таїланді[/do]

Бангкок

Паттайя

Острови: Пхукет, Ко Лан, Самуї, Пангало, Ko Tao, Ко Чанг, Ко Самет

Крабі

Чіанг Май

Чіанг Рай

Районг

Ча-Ам

Лопбурі

Аютайя

Але, мабуть, найвідомішими все ж є Паттайя і Пхукет. Тому бажаючих відпочити в Таїланді часто виникає питання: де краще відпочити – на Пхукеті, або в Паттайя?

[do action=”h2-2″]Що краще Паттайя або Пхукет?[/do]

Паттайя і Пхукет – це два абсолютно різних види відпочинку. Навіть географічно вони різні: Паттайя – це місто на материку (на узбережжі Сіамської затоки), а Пхукет – острів.

Особливості Паттайї:

Відпочинок в Паттайя сподобається активним невтомним туристам, люблячим нічні розваги, вогні дискотек, екстремальні види спорту, шопінг та інші блага цивілізації. А ось любителям усамітненого відпочинку або бажаючим відпочити з дітьми краще вибирати Пхукет.

Что лучше Паттайя или Пхукет

Особливості Пхукета:

Чудовий пляжний відпочинок, безлюдні пляжі, безліч природних пам’яток, дивовижні пейзажі, спокійні і безпечні розваги.

Что лучше Паттайя или Пхукет

Більш детально про відмінності Пхукета і Паттайї ви можете прочитати в статті: Що краще Паттайя або Пхукет

[do action=”h2-2″]Цікаво знати:[/do]

Як правильно писати: Тайланд або Таїланд?

Офіційне вимова і написання назви країни Thailand в російській мові: Таїланд (Королівство Таїланд) – через “і”, а не через “ї”.

Проте варіант написання “Тайланд” отримав дуже широке поширення, особливо в інтернеті і в туристичній сфері. На бігборді або банері з рекламою відпочинку ви швидше побачите «Тайланд», ніж «Таїланд».

Як пишеться назва країни Таїланд по-українськи

По-українськи Таїланд звучить і пишеться як Таїланд – через ї з двома точками (написання «Тайланд» помилково для орфографії як російської, так і української мов).

До 1949 року Таїланд називалося Сіамом. Країна була офіційно перейменована в Таїланд тільки в 1949 році. Назва Thailand походить від слів: Thai – вільний, land – земля.