Відпочинок в Шрі-Ланці від компанії GroupTravel

257

Температура в Шрі-Ланці тримається на рівні 27-32 градусів цілий рік. Різниця між середньою зимової та літньої температурами рідко перевищує п’ять градусів. Таким чином, відпочинок в Шрі-Ланці обіцяє літо круглий рік, теплу водичку в океані, гарячий пісочок на пляжі в тіні пальми і багато-багато інших принад.

Ланкійці — народ з давньою і незвичайною культурою. Ви переконаєтеся в цьому під час вояжу по храмах і руїн стародавніх фортець.

Розпису та скульптури дуже вправні, цікаві архітектурні рішення давніх ланкійських зодчих вражають уяву. Наприклад, колись неприступна фортеця Сігірія була висічена у формі лева з величезної скелі. А буддійський храм Дамбулла також висічений в скелястій породі, але конструкція його виключно підземна.

Буде також цікаво подивитися на місцевий рослинний і тваринний світ. У Шрі-Ланці цієї екзотики вистачає. Особливу увагу слід приділити королівському ботанічному саду Парадения, який пишається найбільшою в світі колекцією субекваторіальних і тропічних представників фауни. В ланкійських зоопарках ви можете поспостерігати за незвичайними тваринами. Обов’язково відвідайте слонячий розплідник і черепахову ферму.

Переліт до Шрі-Ланки не з легких і не з дешевих, але відпочинок того варто. Зазвичай екзотичних країн, ціни на товари і послуги там дуже низькі, але готельна інфраструктура розвинена дуже добре. Ви будете задоволені місцевими делікатесами. Страви ланкійської кухні дуже смачні, однак, завжди слід дотримуватися деяку обережність: більшість з них вогненно-гострі, а деякі просо дуже нетипові для західної людини. Воду слід пити тільки бутильовану, а також часто мити руки і обов’язково перемивати всі фрукти, які ви маєте намір спробувати.

Шрі-Ланка славиться своїми чайними плантаціями, ну хто ж не пробував знаменитий цейлонський чай? Хороші новини для любителів чаю: з собою як сувенір додому можна відвезти до 6 кг цього продукту. А крім того, дуже недорого тут можна придбати сарі (майже всі ланкійські їх носять жінки) і ювелірні прикраси з сапфірами та іншими дорогоцінними каменями.

Життя на Шрі-Ланці протікає неспішно, для туристів це суцільне задоволення. Якщо ж ви любите активне проведення часу — до ваших послуг дайвінг і серфінг.І яким би ви не задумали свій відпочинок, в самому точному відповідно свашим бажанням його втілить в життя туристична компанія GroupTravel.