Відпочинок в ОАЕ – доступна розкіш і пляжний відпочинок взимку

377

[do action=”h2-2″]Куди поїхати на море взимку[/do]

Для зимового відпочинку на пляжі є не так вже й багато країн. Самим бюджетним пляжним відпочинком взимку вважається Єгипет. Але з недавніх пір Арабські Емірати (ОАЕ) стрімко завойовують туристичний ринок з надзвичайно вигідними пропозиціями для пляжного та екскурсійного відпочинку. Якщо пару років тому ОАЕ асоціювалися виключно з дорогим розкішним відпочинком, доступним далеко не кожному, то тепер, завдяки мудрій політиці зниження цін, ОАЕ став привабливим курортом для більшості туристів.

Арабські Емірати тепер успішно конкурують у плані зимового відпочинку з традиційним Єгиптом, безвізовим Ізраїлем і далекими екзотичними країнами за типом Шрі-Ланки, Індонезії, Мальдів, Сейшел і Таїланду.

[do action=”h2-2″]Переваги відпочинку в ОАЕ[/do]

Відпочинок в ОАЕ – це, в першу чергу, тепле море і відмінні можливості для поєднання пляжного відпочинку з різного роду розвагами. Ще одним плюсом (втім, це вже як для кого) є відсутність барів з безкоштовним алкоголем, які залучають своєрідну публіку.

ОАЕ вважається найкращою країною для тихого сімейного відпочинку і відпочинку з дітьми саме завдяки забороні на алкоголь. Алкоголь в ОАЕ можна купити тільки в деяких ресторанах готелів та парочці супермаркетів, причому його ціна буде немаленькою. Тому на відпочинку в ОАЕ туристи зазвичай не зловживають алкоголем і не влаштовують гучних вечірок на території готелю.

Багато готелів Арабських Еміратів не мають власного пляжу, але при цьому тут багато муніципальних (міських) пляжів, який повністю безкоштовні. Втім, щоб не зіпсувати собі відпочинок, потрібно попередньо ознайомитись з правилами поведінки на арабських пляжах.

Ціни на тури в ОАЕ дуже різноманітні: ви можете легко знайти тури по самим бюджетним цінами, але можна замовити і супершикарний розкішний готель. Про основні курортах і особливості відпочинку в Еміратах ви можете дізнатися сайті туроператора TUI Ukraine http://www.tui.ua/destinations/countries/uae Там же можна ознайомитися і з цінами на тури в ОАЕ, в тому числі і гарячі (за зниженою ціною).

[do action=”h2-2″]Розваги в Дубаї[/do]

Що обов’язково потрібно зробити, відпочиваючи в Дубаї (Арабські Емірати):

  • Відвідати найбільший акваріум у світі і дубайський дельфінарій
  • Помилуватися цветомузикальная фонтаном (співаючий і танцюючий фонтан)
  • Покататися на лижах у гірськолижному комплексі Ski Dubai
  • Подивитися на місто з висоти найвищої будівлі в світі – Бурж Халіфа
  • Зробити джип-сафарі по пустелі
  • Відправитися на кращий світі шопінг з дубайським молла і арабським ринків
  • Відвідати дубайський аквапарк Aquaventure Waterpark або Wild Wadi
  • Покататися на Ferrari World в розважальному
  • Відвідати головну світову пам’ятку Дубая – штучний намивний острів Палм Джумейра, де знаходяться самі розкішні готелі ОАЕ
  • Поніжитися на пляжі і накупатися в морі, в той час як на батьківщині йде сніг.

Якщо ви купили тур в будь-який інший емірат ОАЕ, то знайдіть нагоду відвідати Дубай хоча б на 1 день – цей дивовижний місто, без сумніву, вразить вас своєю пишністю!