Відпочинок в Криму — кращі міста

249

Крим — це відмінне місце для відпочинку в будь-який час року. Ні в одному місці світу немає стільки чудових місць, як на кримському півострові. Тільки в Криму можна побачити унікальну рослинність, тварин, піщані і галькові пляжі, історичні споруди, величні гори і рівнини. Незважаючи на те, що півострів омивається двома морями, найкращі враження можна отримати саме на пляжах Чорного моря, так як воно є кришталево чистим.

У кожному місті півострова, починаючи від Євпаторії і закінчуючи Феодосією, можна отримати незабутні враження від чудового відпочинку.
Найкращі міста для відпочинку знаходяться на південному узбережжі Криму, так як є більш комфортабельними. У них входять наступні:

 • Севастополь.
 • Сімеїз.
 • Гаспра.
 • Ялта.
 • Алушта.
 • Судак.
 • Щолкіно.
 • На території цих міст молодим людям будуть цікаві безліч кафе, барів, ресторанів, нічних клубів і дискотек. Люди в більш зрілому віці зможуть зануритися в теплу атмосферу півострова, яку дають пам’ятники, музеї, різні галереї, архітектурні будівлі, химерні скелі. Людям в будь-якому віці будуть цікаві розкішні палаци, субтропічні парки і найвища точка південного берега — Ай-Петрі (1234 метри над рівнем моря).

  Екологія

  Повітря по всьому південному узбережжю наповнений цілющими ароматами ялівцю і сосни. Нерідко, люди з захворюваннями дихальних шляхів зцілюються без ліків, всього за кілька приїздів на курорт. Навіть ускладнені форми хвороби різко відступають на весь період відпочинку, вже тільки з цієї причини слід відвідати Крим.

  Ялта

  Місто Ялта є перлиною Криму. У цьому місті діють найкращі здравниці і готелі півострова. Ялта вражає в будь-який час доби, при будь-яких погодних умовах. Чимось надприродним є прогулянка по вечірній набережній, на якій час може зупинятися або втекти непомітно.

  [do action=”h2-2″]Алушта[/do]

  Алушта пропонує самі різні розваги для дорослих і дітей. Вона відмінно підходить для безтурботного відпочинку. В місті можна не тільки загоряти і купатися, але і відвідати цілющі грязі та джерела мінеральних вод. Більш активні люди зможуть зайнятися кінним, велосипедним і пішим туризмом. Щоб бути якомога ближче до центральної набережної і отримати максимум вражень, варто зупинитися в самому центрі міста.

  Судак

  Судак знаходиться в східній частині півострова. Звичайно, туристи цінують унікальні пляжі міста, що складаються з унікального чорного піску, а так само дрібної гальки, яка не приносить дискомфортних відчуттів під час ходьби і відпочинку. Молодих людей і дівчат порадує незліченна кількість таких закладів, як: бари, ресторани, різні нічні клуби.

  Особливою пам’яткою східній частині є Генуезька фортеця на території Феодосії, яку обов’язково повинен побачити кожен, адже дві вцілілі вежі здатні здивувати будь-якої людини.

  Щолкіне

  Особливого опису даного міста і близлижайших пансіонатів багатьом і не треба. Всім відомо, що це найкраща курортна зона для відпочинку з дітьми. Причин тому кілька: мілке Азовське море, що оточують хвойні ліси, лікувальні грязі і вода, а також бюджетність.

  Відпочинок у Криму приносить безмежне задоволення та масу позитивних емоцій, незалежно від вибору міста.

  Джерело – сайт пансіонату Азовський.