Відпочинок в Кенії

301

Сьогодні одним з найбільш екзотичних подорожей, яке можуть запропонувати російські туроператори, є відпочинок в Кенії. Тури в цю країну користуються чималою популярністю. І в цьому немає нічого дивного. Кенія – країна, в якій можна по-справжньому відчути, що таке африканське сафарі.

Велика частина туристів, що приїжджають в Кенії, прагнуть насамперед побувати на сафарі. Але варто розуміти, що це не є полюванням. Справді, сафарі є подорожжю. І тільки так вдається відчути духовне єднання з Африкою.

Подорож до Кенії немислимо без відвідування чудового узбережжя цієї країни. Пляжі тут розтягнулися більш ніж на п’ятсот кілометрів. І щороку побувати на березі Індійського океану прагнуть тисячі туристів з усіх куточків світу. Тутешні місця по праву вважаються чарівними і незабутніми. Сповна насолодитися на узбережжі можна не тільки чистим повітрям і сонцем, але і всілякими видами водного відпочинку. Дайвінг є розповсюдженим захопленням. І занурення в океан може подарувати масу яскравих вражень.

Деякі мандрівники запевняють, що Кенія є африканським континентом в мініатюрі. Тому кожен здатний знайти тут заняття на свій смак.

Відправившись в дивовижну подорож сафарі, ви зможете сфотографувати багатьох екзотичних тварин. Нічний ж сафарі змусить ваше серце битися значно швидше. А хтось може захотіти відправитися в подорож на повітряній кулі. Це дасть можливість поглянути на самі чудові африканські види.

отдых в Кении

Сафарі в Кенії особливою популярністю користується з початку липня по вересень. В цей час року можна своїми очима побачити грандіозну міграцію тварин. Близько двох мільйонів різних травоїдних біжать з південної частини Африки.

У Кенії обов’язково варто відвідати Національний парк Масаї Маара і національний парк Серенгеті. Ці місця є святинями дикої природи. В них ви зможете сповна насолодитися піщаними пляжами і заколисуючим шумом Індійського океану.

Приємним розвагою може стати прогулянка на човні зі скляним дном над кораловими рифами біля берега Момбаси.

Не сумнівайтеся, відпочинок в Кенії стане для вас найкращим пригодою в житті. Африка для звичайної людини є містичним місцем. І вам навіть не вдасться пояснити собі, чому цей континент надає таке дивно вплив.