Відпочинок в Карпатах на Новий рік

512

Немає нічого більш захоплюючого дух уяву, ніж зимові гори. Чудова природа Карпатських гір взимку переносить кожного в справжню чарівну казку і тішить око чудово красивими пейзажами засніжених гірських вершин. Кришталево чисте повітря наповнює легені, бадьорить і додає енергії. Саме тому зимовий відпочинок в Карпатах користується великою популярністю.

Взимку в Карпати їдуть і любителі гірськолижного відпочинку, і ті, хто хоче гарного відпочинку на природі, але без додаткового екстриму і з максимальним комфортом, і екстремали, що відправляються в лижні походи в Карпатах.

Найбільш популярний час для відпочинку в Карпатах, звичайно, новорічні свята. Велика кількість вихідних і святкових днів, а також святковий настрій, робить відпочинок в Карпатах в цей час незабутнім. Безліч туристичних компаній пропонують зараз величезна кількість новорічних турів у Карпати. Спробуємо виділити головні моменти.

Гірськолижний відпочинок в Карпатах

Новорічний відпочинок у Карпатах асоціюється із гірськолижними курортами. Будемо відверті – саме катання на гірських лижах в Карпатах привертає основну масу туристів. Гірськолижні тури найбільш поширені серед новорічних пропозицій. Найбільшим попитом, безумовно, користуються гірські лижі Буковель – на одному з кращих гірськолижних курортів України. Також добре катання на лижах на Драгобраті. Траси там трохи складніше, Драгобрат в основному цікавий туристам-гірськолижникам з хорошим досвідом.

отдыхай в Карпатах

Якщо вас більше зацікавить пасивний відпочинок – можна пошукати екскурсійну програму. Такий відпочинок буде не менш цікавим, оскільки у Карпатах велика кількість цікавих місць, музеїв, так і можливість подивитися на життя і побут гуцулів досить приваблива. Родзинкою вашого відпочинку може стати зимове сходження на Говерлу. Можливість помилуватися неймовірно красивими гірськими пейзажами з найвищої точки України – достатній стимул для того, щоб прикласти деякі зусилля під час сходження.

Лижні походи в Карпати

Досвідчених туристів-пішохідників, яких не лякають фізичні навантаження, залучають лижні походи в Карпати. Складні чинності екстремальних ночівлі в наметах на снігу і важких рюкзаків за спиною, вони підкорюють можливістю доторкнутися до чистоти первозданної природи, побачити всю красу зимових гір, випробувати свою витривалість і силу духу, а також зустріти Новий рік десь посеред гірських вершин. Лижні походи вважаються найскладнішими гори не терплять слабкості. Тому щоб наважитись йти в лижний похід, потрібно мати хорошу фізичну форму і досвід літніх тривалих походів.

лыжные походы по Карпатам

Пропозицій новорічного відпочинку в Карпатах досить багато. Кожен бажаючий може підібрати програму за своїм інтересом і фізичним можливостям. Обов’язково варто врахувати, що на Новий рік ціни на всіх гірськолижних курортах, а також на проживання в Карпатах більш високі, чим протягом всієї зими, тому якщо святкування Нового року в Карпатах не є головною метою вашої поїздки, сміливо можете приїжджати в Карпати в будь-вихідні.

виды Карпат зимой