Відпочинок на травневі 2014 – куди поїхати і де купити вигідний тур

346

Після довгої зими дуже хочеться відпочити – благо, скоро піде череда свят – Великдень, травневі, Трійця тощо Хтось у травні впритул займається городом і їде всією сім’єю на картоплю, а хтось намагається використовувати найменшу можливість, щоб вибратися на відпочинок – в подорож!

Подорож – це не обов’язково відпочинок на тиждень-два. Є багато варіантів одноденних подорожей, який за концентрованості і глибиною вражень цілком можуть конкурувати з тижневим «матрасным» відпочинком. Туроператори і турагентства пропонують широкий вибір турів вихідного дня, турів на травневі та інші свята.

Травень – саме час здригнутися від зимової сплячки і пару днів присвятити подорожам. В цьому році ми будемо відпочивати не півтора тижні, як в минулому році, а з 1 по 4, а потім з 9 по 11 травня. Тому тим, хто не зможе відпроситися з роботи у робочі дні (5,6,7 і 8 травня), краще планувати тури на пару днів.

Мені, наприклад, подобаються подорожі по Україні – природа прокидається, все цвіте, але при цьому не потрібно далеко їхати, дорого платити, морочитися з візами, купувати тури – просто сів у машину або туристичний автобус – і насолоджуйся пейзажами!

А мої друзі люблять їздити на травневі в Європу. Торік купували автобусний тур в Європу з Києва у туркомпанії «Ukrainian Tour» і були дуже задоволені якісним обслуговуванням, хорошою екскурсійною програмою і відмінною організацією туру.

В цьому році туркомпанія також пропонує шикарний відпочинок на травневі 2014 – у фаворитах у багатьох туристів тури в Париж, Прагу, Барселону, Пітер і екскурсії по європейським середньовічним замкам.

У відгуках багато називають відпочинок на травневих святах з туристичною компанією «Ukrainian Tour» найкращим враженням року!

Крім автобусних турів, «Ukrainian Tour» займається усіма популярними видами відпочинку – організовує поїздки на море, на свята та фестивалі, екскурсії по Києву, Львову та по Україні, паломницькі та дитячі тури. Можна також придбати гарячі тури – це тури з істотною знижкою, але їхати доведеться вже в найближчі дні.

Якщо ж вас цікавить пляжний відпочинок на травневі свята, то доведеться взяти відгули, так як тури на море зазвичай починаються від 7 днів. В 3-4 дні укладаються лише екскурсійні або комбіновані тури в ближні країни. Але так як купатися в ближніх країнах (Болгарії, Туреччини) на травневі може бути холодно, то краще звернути свою увагу на спекотні країни Азії (Таїланд, В’єтнам), а також Індію, Єгипет або відпочинок на островах – Шрі-Ланка, Сейшели, Канари і т. п.

Що потрібно пам’ятати: тури на травневі свята коштують дорожче, ніж на інші дати – буквально після 11 травня ціни значно падають. Тому подумайте, може, краще взяти повноцінну відпустку і поїхати на море трохи пізніше, а на травневі (яких все одно в цьому році менше, ніж тиждень) придумати інше подорож – екскурсії по Україні, Росії, Європі.

В Україні найбільш привабливими місцями для відпочинку на травневі є Карпати і Крим. Також користуються популярністю поїздки по різних пам’яток – приміром, замків або монастирям. Туристична компанія «Ukrainian Tour» надає широкий вибір екскурсій по Києву і з Києва – вони привабливі тим, що недорого коштують, не віднімають багато часу і залишають чудові враження.

Більш докладно про всіх турах (і не тільки на травневі) ви можете дізнатися на сайті: http://www.ukrainiantour.com (Туристична компанія «Ukrainian Tour»).