Відпочинок на Чорному морі в Україні – переваги

311

Куди поїхати відпочити? Які є найдорожчі курорти на море? Куди відправити дитину влітку? Куди з’їздити на пару днів без віз і недорого, щоб позасмагати і викупатися?

Всі ці питання виникають в мозку перед літнім сезоном. Хтось вирішує їхати в Туреччину, Грецію, Болгарію чи Єгипет, хто-то з зітханням дзвонить тещі і обіцяє провести відпустку на дачі, а хтось починає вивчати курорти чорного моря в Україні.

[do action=”h2-2″]Переваги відпочинку в Україні на морі[/do]

1. Дешевизна. Незважаючи на зниження цін на тури в Туреччину та Єгипет, дешевизну поїздок в Болгарію й Чорногорію, відпочинок в Україні все одно залишається найдешевшим. Причому для поїздки на море в Україні не потрібно купувати валюту і не обов’язково закладати в бюджет витрати на сувеніри (можна привезти всім бажаючим за магнитику і мушлі).

2. Не потрібно оформляти закордонний паспорт і візу. Якщо у вас немає закордонного паспорта, він прострочений або вас з якихось причин не випускають за кордон, відпочинок на морі в Україні – вас єдиний шанс гарно провести літо.

3. Сів і поїхав. Якщо у вас є автомобіль, то для відпочинку на Чорному морі в Україні не потрібно перейматися купівлею квитків і бронювання готелю, а також вивчати європейські правила поведінки на дорозі. Доїхати з будь-якої точки України до Чорного моря можна на авто. Найдовше доведеться добиратися до моря з Ужгорода та інших міст Закарпаття, а от з Києва до Одеси їхати не більше 500 км, і цей шлях можна подолати приблизно за 6 годин. Тобто в Одесу цілком можна змотатися на вихідні. Особливо це зручно робити на Трійцю, День конституції та День Незалежності, коли випадає 3 вихідних.

Якщо ви або ваші діти погано переносять тривалі переїзди або польоти в літаку, то відпочинок на Чорному морі в Україні – кращим варіант для вас. Дістатися до Чорного моря можна поїздом, на машині або автобусі.

4. Відсутність акліматизації, звичний клімат. Відпочиваючи в Україні, ви не будете страждати від акліматизації і незвичного клімату. Погода на півдні України не надто відрізняється влітку від погоди в інших областях.

5. Немає проблем, з якими можна зіткнутися за кордоном. Перевагу відпочинку в Україні в тому, що ви не виїжджаєте за межі своєї країни, а значить, для вас все звично і знайомо: немає мовного бар’єру, незнайомих правил поведінки, не потрібно купувати нову картку в мобільний, для поїздки не обов’язкова страховка, не потрібно стояти на митниці, не обов’язково бронювати заздалегідь і оплачувати номер в готелі (можна зняти квартиру на місці).