Вибираємо термобілизна

309

З приходом холодної пори року в гардеробі кожного з нас повинні переважати теплі речі. Просто чудово, якщо це буде термобілизна з вовною, що поєднує в собі два позитивних властивості: збереження тепла, повноцінне випаровування вологи з шкіри.

Асортимент, представлений на споживчому ринку, умовно можна поділити на три категорії:

  • Для повсякденного носіння;
  • Для шанувальників активних видів відпочинку: термобілизна для мисливців, рибалок та занять туризмом;
  • Для професійних занять спортом.

Унікальний ефект термобілизни. Одяг з «термо» властивостями зовні нагадує традиційні набори спідньої білизни. Для жінок це: футболки з довгим і коротким рукавом, лосини або шорти. Для чоловіків: футболки з рукавом і без, кальсони. Переваги одягу з термо властивостями забезпечені унікальною технікою плетіння волокон. При виготовленні подібних колекцій найчастіше використовують матеріали, в складі яких присутні хімічні і натуральні волокна: еластан, акрил, поліестер, поліамід, поліпропілен і т. д. Подібні склади допомагають підтримувати комфорт мікроклімату протягом усього часу носіння.

Параметри вибору. Недостатньо просто купити комплект теплого термобілизни, потрібно вміти вибирати.

Термобілизна для рибалок і мандрівників володіє цілим рядом переваг:

  • Швидко сохне, тим самим оберігає організм від переохолоджень;
  • Чудово зберігає тепло в морозний день, віддає надлишок енергії у спекотний, захищаючи людину від перегріву.

Незалежно від ціни і конструкційних характеристик куплений комплект повинен подобатися зовні. Під час покупки варто враховувати якість матеріалу, структуру і товщину тканини, відповідність параметрів повітрообміну та еластичності. Не допустимо, щоб така білизна створювало відчуття дискомфорту. Вибрані футболки і штани повинні бути за розміром, облягати, але не здавлювати фігуру. Окремої уваги потребують шви: в якісних комплектах вони завжди плоскі, не натирають і не подразнюють шкіру. На міцність характеристик не повинні впливати часті прання та повсякденне активну носіння.

Найбільш відомі бренди термобілизни це Craft, Lasting, X-Bionic. Спільне у них це європейська якість і передові технології. Купити термобелье Craft можна в безлічі туристичних магазинів, великий вибір моделей задовольнить навіть найвимогливішого покупця.