У колекції Cassio G-Shock зявилися новинки

407

Колекція Casio G-Shock – одна з найпомітніших і технологічних серій годин на сьогоднішній день. Перші моделі G-Shock були випущені в 1983 році і за роки існування не втратили своєї актуальності, хоч і мають за своєю спиною безліч більш сучасних і вдосконалених варіацій. Незалежно від року випуску кожна модель володіє неймовірною ударостійкість, відмінною водонепроникністю і багатим функціоналом, в останніх моделях порівнюваним з комп’ютером.

Шанувальників серії CasioG-Shock японські електронні аси намагаються не розчаровувати і пропонують їх увазі декілька новинок на рік. Так у 2012 році компанія представила нову модель GW-3000, викликала справжній фурор серед шанувальників цієї серії. А в 2013 році колекція поповнилася ще 2 моделями з автономно працює екологічно чистої сонячною панеллю – GW-А1000 і GW-4000.

Всі три моделі GW-3000, GW-А1000 і GW-4000 представляють серію Aviation і нагадують авіаційні годинник з безліччю циферблатів і світяться в темряві стрілками. Їх призначення, дійсно, проведення множинних часових вимірів, максимально точних і частих. Розміри корпусу всіх трьох моделей приблизно однакові 52,9 x 50,4 x 15,6 мм, а вага трохи відрізняється – GW-А1000 і GW-4000 важать всього по 75г, а GW-3000 – 145г. Показник водонепроникності однаковий – 20 Бар (глибина занурення 200 метрів). Обробка корпусу виконана з надміцного полімеру, а ремінець чорного кольору з нержавіючої сталі, покритої спеціальним PVD-складом. Захистом для множинних циферблатів, датчиків і календарів годин служить мінеральне скло. Воно не дозволяє пошкоджень, відколів і подряпин залишати слід на своїй поверхні. Ще одна особливість годин – вони працюють на сонячній батареї ToughSolar, акумулятор якій працює 25 років. Вони накопичують енергію в акумуляторну батарею і дають можливість їм працювати без підзарядки до півроку, а в сплячому режимі працювати до 29 місяців.

Всі три моделі Casio G-Shock елегантно виглядають і підходять для водолазного костюма, спеціальної спортивної екіпіровки і простий повсякденного одягу. Завдяки чорному кольору ці три моделі годин стають універсальним чоловічим аксесуаром. А завдяки своїй функціональності годинник Casio G-Shock стають справжньою знахідкою для любителів туризму.

Інтернет магазин годинників Watch Factory