Тури вихідного дня і походи в Карпати. Цікавий відпочинок в Україні

292

Тури вихідного дня і походи в Карпати

У минулій статті я писала про відпочинок на Чорному морі в Україні. А в цій статті, у продовження відпочинку на батьківщині, розповім про тури в Карпати. Нещодавно знайшла в інтернеті ресурс, який пропонує нестандартні авторські тури (скоріше навіть походи) по Карпатах. У такі походи можна відправитися навіть тим, хто ніколи не ходив у гори і не має жодне туристичної підготовки, причому тури розраховані в основному на вихідні, так що для цього не обов’язково брати відпустку чи надовго відпрошуватися з роботи.

Особисто я Карпати розглядають як антипод відпочинку на морі в Україні – на курортах Чорного і Азовського морів. Коли був доступний відпочинок в Криму, то можна було легко поєднувати насолоду горами і морем в одному поході. А тепер доводиться вибирати – або в Карпати, або на море. Така специфіка відпусток у багатьох українців – всього 2 тижні. А хочеться відпочити довше і там, і там. Тому непоганим виходом із ситуації є тури вихідного дня. І як раз з ентузіастами з компанії «КАРПАТСЬКИЙ ТУР» стало можливим без попередньої підготовки з’їздити на вихідні або свята в Карпати – погуляти, насолодитися свіжим гірським повітрям і отримати масу нових вражень.

Останній раз в Карпатах я була пару років тому. З усіх екскурсій мені найбільше сподобалися стародавнє місто-фортеця Тустань і сходження на Говерлу. Дуже приємним оздоровчим курортом мені здалася Східниця. А от Трускавець мені вже трохи приївся, хоча, як на мене – це найкраще місце для того, щоб поправити своє здоров’я. Але от для активного відпочинку краще шукати інші місця – і їх чимало в Карпатах! Поїздка на Синевир мене не дуже вразила – може бути тому, що їхали ми дуже довго, а озеро виявилося не таким вже й великим, як здавалося на фото. Все-таки я звикла до величезним водним просторам (Крим, я дуже за тобою сумую!).

У «Карпатського туру» мене зацікавили тематичні походи – «Експедиція в Карпати» (похід по неходжених нетуристическим стежках) і «Одноденне сходження на Говерлу». Хотілося б повторити свій похід на Говерлу, але без хорошого провідника я не ризикую, а мої друзі ходять походи по Карпатам мінімум на тиждень (а у мене, на жаль, немає так багато часу!). У похід на Говерлу можна відправитися зі Львова – при замовленні туру нададуть вам трансфер. Так що можна поєднати вихідні у Львові з походом в гори – і це дуже круто! Так що в моєму списку «must do» з’явився новий пункт – і це Карпати!