Типи віз у Великобританію

445

Вам потрібно оформити візу в Англію, але ви не знаєте, з чого почати або боячись отримати відмову? Не знаєте, який тип візи потрібно оформити? На допомогу прийде візове агентство «Visaplus» (Україна, Київ).

Оформлення візи у Великобританію

Для початку давайте дізнаємося, які типи віз існують для відвідування Великобританії.

В залежності від мети поїздки, візи в Великобританію поділяються на:

  • туристичні
  • гостьові
  • бізнес-візи та робочі візи
  • транзитні
  • студентські
  • візи для артистів, спортсменів
  • весільна віза і візи для нареченого\нареченої

Туристичну візу в Англію отримують для того, щоб відвідати Британське Королівство з метою огляду визначних пам’яток, відвідування музеїв, виставок, фестивалів, прогулянок по Лондону і т. п. Туристична віза в Великобританію відкривається на 6 місяців і не дає права працювати і вчитися в цій країні. А якщо ви їдете в Англії в якості учасника фестивалю, виставки, змагань чи будь-якого іншого заходу, то слід оформити візу для артистів чи спортсменів.

Якщо ж ви вирішили поєднати огляд визначних пам’яток з візитом до родичів, які живуть у Великобританії, то вам необхідно відкрити спеціальну гостьову візу (а не туристичну).

Бізнес-візу варто оформляти у разі бізнес-поїздки у Великобританію, яка не передбачає тривалого перебування і проживання в країні. З цією візою ви зможете отримати необмежену кількість в’їздів-виїздів в країну протягом терміну дії візи (від 6 міс. до 5-ти років). Для того щоб працювати в Англії (а не просто приїхати туди на пару днів для бізнес-зустрічі), потрібно отримати робочу візу. Робочі візи бувають декількох типів. Щоб розібратися, яку з них вам потрібно оформити, слід звернутися у візовий агентство.

Транзитну візу у Великобританію оформляють у тому випадку, якщо ви летите в яку-небудь країну з пересадкою в аеропортах і хочете вийти за межі транзитної зони (наприклад, з метою огляду визначних пам’яток). Транзитна віза діє лише 24 години і її можна одержати на основі візи в ту країну, куди у вас запланована поїздка з пересадкою. Якщо ж ви не збираєтеся покидати транзитну зону і плануєте очікувати на свій літак, не виходячи за межі аеропорту (або в цьому аеропорту немає такої можливості), то транзитну візу оформляти не потрібно.

Якщо у вас намічається весілля з громадянином (громадянкою) Великобританії, то вам необхідно оформити візу для нареченого\нареченої або весільну візу.

Віза в Великобританію вважається однією з найскладніших в отриманні. Більш того, складно навіть розібратися у всіх типах віз у цю країну. Тому якщо ви плануєте відвідати Британське Королівство, то варто звернутися за порадою в спеціальне візове агентство, де вас проінформують про всі тонкощі отримання візи.