Типи і види термобілизни

395

Термобілизна стало останнім часом надзвичайно популярним на українському ринку. Така білизна – це просто знахідка для любителів активного відпочинку і занять спортом. Пам’ятаєте, як в дитинстві нам постійно твердили: «Не бігай, спітнієш і застудишся!». З сучасним термобілизною таких проблем не виникне!

[do action=”h2-2″]Що ж таке термобілизна і яким воно буває? [/do]

Термобілизна вважається нижньою білизною, також ви можете знайти його в розділі спортивного одягу. Термобілизна зроблено таким чином, щоб щільно облягати тіло, тому під нього не потрібно надягати інша білизна. Завдяки своїм кроєм, воно не натирає, зберігає тепло при загальній легкості і витонченості матеріалу, а також добре відводить вологу. Щоб все це працювало, треба правильно вибирати розмір – щоб білизна не виявилося мало і не сковувало рухів або не бовталося на тілі, якщо розмір занадто великий.

Як і нижню білизну, термічне білизна ділиться на жіноче і чоловіче. Зазвичай жіноча термобілизна відрізняється від чоловічого типом крою і кольором. Якщо чоловіче найчастіше виконана в темних тонах, то для жінок шиють більш різноманітні моделі. Окремо виділяють категорію дитячого термобілизни – зі своєю розмірною сіткою.

Термобілизна зазвичай ділять на теплозберігаюче, влагоотводящее і комбіноване – здатне одночасно зігрівати і відводити вологу. Все це досягається за рахунок використання тканин з натуральних волокон в симбіозі з штучними волокнами, оскільки повністю натуральна тканина, будь то бавовна або вовна, не зможе впоратися з таким завданням. Для того щоб не виникало запах поту, якісне термобілизна наділяють антибактеріальними властивостями. Робиться це або з допомогою срібних ниток, або спеціальної антибактеріальної обробки тканини. Тому хороше термобілизна коштує недешево порівняно із звичайними бавовняними регланами і синтетичними колготками.

Нещодавно з’явився ще один вид – охолоджувальний термобілизна. Відповідно, при виборі такого білизни потрібно знаходити відповідний розділ – залежно від сезону: вибираєте ви його на зиму (для холодної пори року) або на літо (для жаркої пори року).

За типом термобілизна буває у вигляді: кальсонів, футболок з довгим рукавом, штанів (для жінок), майок з коротким рукавом; є також комбінезони, комплекти термобілизни, а також термошкарпетки, термошапки, труси і бюстгальтери і термоперчатки.

Різноманітність тканин та волокон, з якого зроблено термічне білизна, іноді лякає новачків. Однак важливо дізнатися всього кілька закономірностей – і тоді розібратися в цьому стане легше.

Отже, термобілизна буває чисто синтетичним (з поліпропілену, полістиролу, флісу, мікрофібри, лайкри) і з натуральних тканин (бавовна, вовна) з додаванням синтетичних волокон (спандекс, эластани та ін).

Чисто синтетичні тканини в основному використовуються для відводу вологи, а от якщо вам потрібно зігріваючий білизна виберіть таке, у складі якого буде шерсть. Для зігріваючого ефекту вибирайте термобілизна більшої товщини. Відповідно термобілизну потрібно вибирати виходячи з того, яким типом активного відпочинку ви маєте намір в ньому займатися, обов’язковий зігріваючий ефект і багато будете потіти. Якщо ви не впевнені, яку білизну вибрати, то зверніться до консультантів – в будь-якому великому інтернет-магазині вас проконсультують в чаті або по телефону, і допоможуть вибрати відповідний товар.