Термо-сумки для кемпінгу – що це і де їх придбати

279

Скоро почнеться спекотне літо – час виїздів на пікніки, відпочинку на річці або морі, щасливі дні походів і прогулянок на природі. А щоб провести цей час з максимальною користю, потрібно заздалегідь підготуватися до всіх заходів і вже зараз почати вибирати все необхідне – адже в розпал сезону ціни на найпопулярніші товари можуть значно зрости (особливо з урахуванням нашої інфляції). Готуй все необхідне для шашликів і пікніків взимку, а самі шашлики – влітку!

[do action=”h2-2″]Що стане у нагоді під час поїздок на природу (на пікнік)[/do]

Крім спеціальних наборів для пікніка – каремат або підстилка, кошик (бокс) для їжі, мангал і шампури для шашлику (переносний гриль для барбекю) – у спекотну погоду вам не обійтися без термо-сумки.

[do action=”h2-2″]Навіщо потрібні термо-сумки[/do]

Ізотермічні сумки, термоконтейнери і термо ланч-бокси сконструйовані спеціально для того, щоб зберігати потрібну температуру продуктів – щоб вони не нагрівалися і не псувалися (що дуже актуально в спеку). Під час багатоденних літніх виїздів на природу термо-сумки або термо-бокси просто необхідні, особливо якщо ви їдете на відпочинок з дітьми. З допомогою ізотермічних сумок можна зберегти свіжими ті продукти, які на спеці зіпсуються за півдня, а також не давати нагрітися пива та інших холодних напоїв.

Термосумка буде дуже корисна і для тих, хто захоплюється риболовлею і не знає, як зберегти рибу свіжою протягом дня.

Купити термосумку або ізотермічний ланч-бокс в Україні можна на сайті ТМ Кемпінг – там же ви відразу зможете придбати спеціальний акумулятори холоду, необхідні для роботи термо-сумок. Ну і заодно подивитися всі супутні товари для туризму – зручні намети, тенти, столи та стільці для пікніка, туристичну посуд та інше необхідне для відпочинку на природі. Вибір термо-сумок “Кемпінг” та боксів для зберігання їжі досить великий – від 10 до 60 літрів. Ці термосумки працюють на акумуляторах холоду і цілком автономні (їх не треба підключати до автомобільного акумулятора або іншого джерела електроенергії).

термо сумки Кемпинг Украина

[do action=”h2-2″]Правила використання термосумок:[/do]

  • Щоб термо-бокс або сумка нормально функціонували, їх обов’язково потрібно забезпечити змінними акумуляторами холоду, не забувши попередньо заморозити. Без цього акумулятора сумка не буде виконувати своїх охолоджуючих функцій.
  • Не кладіть в термосумку гарячі продукти.
  • Не залишайте термосумку на сонці, сховайте її у тінь, де найменш жарко.
  • Враховуйте час, протягом якого дана термо-сумка здатна зберігати продукти холодними. У кожної сумки та боксу цей час різне (вказано в інструкції чи в описі на сайті).