Таксі, метро та нічні маршрутки – як зручніше пересуватися по Києву

351

Як зручніше пересуватися по Києву вдень і вночі – на таксі, маршрутках (автобусах, тролейбусах, трамваях), на електричці або на метро.

Одна з останніх новин – у Києві планують пустити нічні маршрутки. Така практика вже давно існує в деяких містах. Приміром, у Криму (в Севастополі), навіть затримавшись на прогулянці і не потрапивши на останній тролейбус, ви завжди можете дочекатися нічну маршрутку. Правда, доведеться заплатити вдвічі дорожче.

Чому така практика ніколи не використовувалася в такому мегаполісі, як Київ – невідомо.

До запуску в Києві планують 7 нічних маршрутів. Деякі з них будуть дублювати існуючі гілки метрополітену. Ціна за проїзд у нічний маршрутці буде вдвічі вище. Інше питання, що Київ настільки великий, що ці 7 нічних маршрутів все одно не вирішать питання любителів засидітися або загуляться до півночі.

[do action=”h2-2″]Як працює транспорт в Києві[/do]

Зі скількох і до скількох працює київське метро

Метро в Києві відкриває свої двері не раніше 5-45 (на різних станціях час відкриття та закриття трохи різне), а остання станція закривається на початку першого (24-18 останньою з усіх закриває двері станція метро «Театральна»).

метро киева начало и конец работы станций

Коли починає і закінчує працювати Київське метро

Маршрутки починають свій рух по Києву приблизно з 6 ранку (по буднях) і ходять приблизно до 12 ночі (деякі маршрути закінчують свою роботу раніше).

На перший тролейбус або трамвай в Києві можна сісти вже в 5-30 ранку. Але знову ж таки все залежить від маршруту.

Таксі в Києві можна викликати або зловити на вулиці цілодобово і, мабуть, саме таксі є улюбленим способом пересування по києву для любителів нічних гулянь.

Порахувати всі служби таксі у Києві – досить складно. Але напевно їх не менше сотні і деколи дуже складно вибрати підходяще по вартості та якості послуг таксі.

Вигідні тарифи на таксі києва можна подивитися тут Там же можна замовити таксі онлайн.

Таксі завжди виручає киян, якщо потрібно кудись терміново їхати або якщо добиратися з точки А в точку Б дуже незручно – з багатьох районів Києва добратися в інший район можна тільки з двома-трьома пересадками, навіть якщо ці райони розташовані на одному березі Дніпра.

Ціни на таксі в Києві – досить лояльні навіть з урахуванням високих цін на бензин. А якщо проїзд в метро і маршрутках Києва подорожчає (як це планується), то тоді в деяких випадках вигідніше їздити на таксі, ніж витрачати час, гроші та нерви на проїзд у декількох видах транспорту.

Ще одним видом транспорту у Києві міська електричка, яка охоплює окраїни Києва на Правому і Лівому берегах. Зручний маршрут міської електрички нівелюється хіба що тим, що у вихідні вона ходить тільки зранку і ввечері – запізнишся на ранкову і вже нікуди не поїдеш. Так що для поїздок на пікніки київська електричка не дуже зручна. А ось їздити на ній на роботу в об’їзд усіх ранкових і вечірніх пробок по будніх днях – дуже зручно, особливо для тих, кому потрібно добиратися з одного берега Дніпра на інший.