СВЯТКУЄМО МАСЛЯНУ В ЭТНОМИРЕ!

338

Молодецькі забави, смачні млинці і спалення опудала Масляної – приїжджайте, вам сподобається!

Хто не любить широку Масляну – передвісницю весни! Довгоочікуваний день, коли можна вигнати з двору обридлу зиму і спалити опудало, вдосталь наїстися млинців з медом і як слід погуляти… А зустрічати Масляну найкраще в ЭТНОМИРе: тут є росіяни хати і українські мазанки, білоруські хати, скоморохи і найбільша в світі пічка розміром з триповерховий будинок – все, що потрібно для додання стародавньому та веселому святу національного колориту! Як і наказують слов’янські традиції, відзначати Масляну в ЭТНОМИРе будуть цілий тиждень. Приїжджайте на запальні народні гуляння!

Прості масляні забави, як бій мішками, змагання на ходулях і спроби дістатися до вершини крижаного стовпа, виявляються особливо захоплюючими для покоління, вихованого на комп’ютерних іграх і єгипетських курортах. Кожен рік в ЭТНОМИРе придумують забавні і незвичайні розваги – в минулому році це була стрілянина по сніговикам з гігантської рогатки. Хочете дізнатися, що буде на цей раз? Подивіться самі!

В давнину Масляна була приурочена до весняного рівнодення, а з прийняттям християнства на Русі це свято стало останньою можливістю побенкетувати перед Великим постом. У Маслянці є багато веселих звичаїв: ходити до родичів в гості на млинці, палити величезну ляльку-Масляну, прикрашати будинки банченными віниками – березовими прутами, повитими бантами і стрічками. Все це і запропонує своїм гостям ЕТНОСВІТ – разом з концертами та розіграшами, іграми та змаганнями, ярмарком, калачами і пряниками. Ті, хто впораються з непростими завданнями, отримають призи та подарунки, а рукодільниці спробують змайструвати іграшки та обереги своїми руками або відвідають кулінарний майстер-клас, де їх навчать піч млинці з будь борошна – від вівсяної до гречаного.

Масляна – це сімейне свято. У ЭТНОМИРе знайдеться заняття старшому поколінню, і підліткам. А для найменших гостей буде відкрито дитячий майданчик у будинках Єгипту та Фінляндії.

На Масницю можна замовити автобусний тур на вихідні з проживанням в одному з наших этноотелей – «Сибирия», «Круїз», «Російський дім», «Україна», «Білорусь» або «Караван-сарай». Скрізь до ваших послуг комфортабельні номери, які поєднують в собі національний колорит і всі сучасні зручності. Вдень ви насолодитеся олійними гуляннями, а ввечері святковим фуршетом.

Етнографічний парк ЕТНОСВІТ знаходиться в 90 кілометрах від Москви, біля міста Боровськ Калузької області. Тут на одному майданчику зібрані традиційні житла різних народів світу – від непальського будинку до юрт сибірських кочівників, працюють кілька музеїв, кожен день проходять анімаційні програми, екскурсії та майстер-класи. Також тут є ресторани, сувенірні лавки, скеледром, фрироуп парк і розплідник хаскі.

Приїжджайте в ЕТНОСВІТ всією родиною!

Як дістатися до Этномира (карта):

ЕТНОСВІТ – музей під відкритим небом і культурно-освітній центр на кордоні Московської і Калузької областей (Росія). Там проходять барвисті народні свята. Всі подробиці – на сайті ЭТНОМИРа: ethnomir.ru