Сумка, валіза, рюкзак – що взяти в подорож?

412

Зараз для мандрівника немає проблеми з тим, куди скласти свої речі, вирушаючи в поїздку. Вибір дорожніх сумок, рюкзаків і валіз настільки великий, що проблематичним стали саме вибір «тари» для ваших речей. Отже, давайте розберемося, що зручніше взяти з собою в поїздку в якості «сховища» для речей – дорожню сумку, рюкзак або кейс.

[do action=”h2-2″]Дорожній чемодан[/do]

Валіза – саме з цим словом асоціюються далекі подорожі. «Зібрати валізи» – означає приготуватися до подорожі. Валіза зручний при подорожі за кордон – для того, щоб скласти в нього речі і відправити їх в багажне відділення. При виборі валізи зверніть увагу на матеріал, з якого зроблений.

Валізу з шкіри. Така валіза вражає своєю красою і довговічністю, проте він досить важкий і досить дорогий.

Матерчатий валізу. В плюсах – невисока ціна і легкість, в мінусах – швидко брудниться, не дуже довговічний, не підходить для перевезення легко б’ються речей.

Валізу з пластику. Така валіза, поряд з невеликою ціною і маленькою вагою, володіє однією незаперечною перевагою – в ньому можна перевозити крихкі речі. До того ж пластик легко миється, однак від механічних впливів він може потріскатися.

Щоб вам було легше нести валізу з речами, купуйте валізу на коліщатках і з такою ручкою, яка засувається всередину валізи.

[do action=”h2-2″]Дорожня сумка[/do]

Дорожні сумки люблять за їх легкість і здатність змінювати свою форму залежно від кількості речей у ній. У сумці є зовнішні кишені, що дуже зручно для тих речей, які вам можуть знадобитися в дорозі. Сумку, завдяки двом ручкам, можна легко нести вдвох. Як і у валіз, у деяких дорожніх сумок є коліщатка. При цьому дорожня сумка на коліщатках трохи дешевше валізи з коліщатками. Правда, останнім часом чіткої межі між сумкою на колесах і валізою майже немає – у сумок також є ручка і формою вони бувають відрізняються від валіз.

Дорожні сумки на колесах в Україні ви зможете подивитися та купити у інтернет магазині Sumkofil http://sumkofil.kiev.ua/category/sumki-na-kolesah/

[do action=”h2-2″]Рюкзак для подорожей[/do]

Ті, хто займається пішохідним туризмом, однозначно віддають перевагу туристичні рюкзаки, оскільки ні валізи, ні торби не здатні на такі дива, як хороший дорожній рюкзак. Завдяки своїй формі, зручним шлейкам і фіксації на поясі, вага рюкзака відчувається набагато менше, ніж вага сумки або валізи. Та й коліщата валізи або сумки в пішому поході не доречні і зламаються буквально через пару кілометрів. Крім того, до рюкзака можна підвісити туристичне спорядження – килимок, намет і т. п.

Рюкзак має зручні зовнішні кишені і відділення для води, мобільних телефонів, ліхтарика. Хороший туристичний рюкзак коштує чимало, зате без нього ви не зможете подорожувати по пересіченій місцевості в пішому поході. У туристичний рюкзак поміщається дуже багато речей, тому він підходить для використання в далеких поїздках.