Стильні новорічні листівки від Lastivka для ваших бізнес-партнерів

325

Готуємо сани влітку…

Як швидко біжить час! Ще недавно, здавалося б, готувалися до травневих свят (думали, де відпочити, подивитися, як уже скоро доведеться готуватися до Нового року. І знову виникне проблема вибору подарунків (я вже не кажу про новорічні поїздки або вибір місця для святкування).

Що подарувати на Новий рік? З цим питанням стикаються всі, але вирішує її кожен по-своєму. Найважче дається вибір подарунка для начальства і бизенс-партнерів – адже потрібно, як кажуть, і «тримати марку», та не витрачати на це величезні суми.

Основним подарунком на Новий рік для бізнес-партнерів є новорічна вітальна листівка. Причому подбати про вибір новорічних листівок треба заздалегідь – щоб встигнути запастися ними до 31 грудня. Якщо зайнятися цим питанням в останні передсвяткові дні, то ваші партнери ризикують залишитися зовсім без привітань.

Краще всього замовити новорічні листівки заздалегідь, щоб була можливість вибрати найстильніші або замовити оригінальні індивідуальні макети. Відправляти листівки з привітаннями також варто заздалегідь – щоб вони встигли дійти до адресата якраз до свята.

Стильні новорічні листівки (вітальні бізнес-листівки) пропонує фірма Lastivka. На сайті «Ластивки» можна підібрати оригінальну новорічну листівку за кольором, класу (бізнес, преимиум, ВІП), вибрати форму і мова друку, замовити індивідуальні конверти.

Видавництво «Ластівка» працює з усією Україною. Доставка друкованої продукції, в тому числі і новорічних листівок, по Україні здійснюється службою «Нова пошта», також можливий самовивіз або кур’єрська доставка по Києву.

Крім новорічних листівок, Lastivka пропонує широкий вибір будь-яких інших вітальних листівок (листівки до 8 березня, Великодня, Дня Незалежності тощо), а також запрошень на весілля та інші урочистості. Всі листівки та запрошення красиво і стильно оформлені в строгих тонах (у повній відповідності з бізнес-етикет).

Новорічні листівки від видавництва Lastivka мають спеціальне місце для нанесення логотипу вашої фірми або організації. Завдяки новим новорічних листівках 2014 «Ластивки» українські компанії отримають можливість налагодити і підтримувати хороші відносини з важливими діловими партнерами. Бізнес-листівки від Lastivka – це не тільки дотримання формальностей і ділового етикету, але і позитивні емоції для кожного, хто їх отримає.