Скільки коштує зробити закордонний паспорт в Україні?

346

В кінці 2013 року в інтернеті з’явилася новина про те, що за оформлення закордонного паспорта українцям потрібно заплатити всього 170 гривень! Однак при оформленні закордонного паспорта в Україні люди стикалися з зовсім іншою ціною.

Якщо набрати в будь-якому пошуковику «ціна закордонного паспорта в Україні», то перед вами постане велика різноманітність цін. В середньому це 700-800 гривень за звичайний (нетерміновий закордонний паспорт), який оформляється протягом п’яти днів. Якщо ж вам потрібно терміново (за 10 або менше) оформити закордонний паспорт в Україні, то вам доведеться заплатити в середньому від 1200 гривень. Такі ціни озвучують нам туристичні фірми або фірми, що займаються оформленням закордонних паспортів.

[do action=”h2-2″]Де можна зробити закордонний паспорт в Україні[/do]

Закордонний паспорт для виїзду за кордон можна оформити у відділі Державної міграційної служби (колишній ОВІР) за місцем прописки, у відділі централізованого оформлення паспортних документів (Міжрегіональному центрі видачі паспортних документів) в р. Київ (тут оформляють паспорти всім, в тому числі і громадянам без київської прописки), а також в туристичних агентствах і спеціалізованих фірмах, які допоможуть вам отримати цей документ.

Якщо ви хочете отримати закордонний паспорт без черг і проблем, то варто звернутися саме в таку фірму. Це зручно в розпал туристичного сезону, коли вистояти чергу в державному центрі оформлення паспортів майже неможливо. Зате за невелику додаткову плату фірма допоможе вам зробити закордонний паспорт з мінімальними витратами вашого часу!

[do action=”h2-2″]найнижча ціна на оформлення закордонного паспорта в Україні[/do]

Скільки ж коштує зробити закордонний паспорт за найнижчою державної ціною?

Станом на 2014 рік найнижча ціна (державна) на оформлення закордонного паспорта становить 377 грн. 15 коп. термінового Оформлення закордонного паспорта (за 10 робочих днів) – 634 грн. 30 коп. В ціну закордонного паспорта входить державне мито – 170 грн, послуги ДМС – 87,15 грн і ціна паспортного бланка – 120 грн.

[do action=”h2-2″]Які документи необхідні для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон?[/do]

 • Паспорт громадянина України (оригінал і копія 1, 2 (при наявності інформації 5,6) та сторінки з реєстрацією (з усіма штампами реєстрації) в 2-х примірниках).
 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (оригінал і одна копія).
 • Паспорт громадянина України для виїзду за кордон і проїзний документ дитини (у разі їх наявності, навіть якщо термін їх дії закінчився).
 • [do action=”h2-2″]Де отримати закордонний паспорт жителям Криму (кримчанам)?[/do]

  Кримчани, які залишилися громадянами України і мають український паспорт, зможуть отримати закордонний паспорт України в р. Херсоні (вул. Пролетарська 168.).

  [do action=”h2-2″]Біометричні паспорти в Україні[/do]

  Біометричний паспорт – це одна з вимог для лібералізації візового режиму з країнами Євросоюзу. Оформляти біометричні паспорти для українців планують розпочати вже в 2014 році.

  Біометричні паспорти вже видаються в 90 з 193 держав – членів ООН.

  Після введення біометричних паспортів, закордонні паспорти старого зразка залишаться в силі, і міняти їх не доведеться – хіба що за бажанням самого туриста.

  Переваги біометричних паспортів:

  І якщо Україна і ЄС нарешті досягнуто обіцяного угоди про безвізовий в’їзд в країни Шенгенської зони, то тільки власники біометричних паспортів зможуть безвізово пересуватися по території Євросоюзу.