Рюкзаки для туристів

374

Товари для туристів redpoint об’єднують великі групи товарів, які створені професіоналами і поєднують в собі все найкраще: новаторське виконання, сучасні високоякісні матеріали, прийнятну ціну, яскравий дизайн.

На сторінках каталогу представлені рюкзаки найрізноманітніших форм і варіантів виконання, які підходять для міської експлуатації, велотуризму, піших походів, екстремальних сходжень. Багато моделі універсальні і об’єднують в собі переваги продукції, різного призначення.

Рюкзак – це незамінний атрибут активного життя, від якості якого залежить Ваш комфорт і задоволення від експлуатації і здоров’я.

Продукція класифікується за видами туризму. При цьому кожна лінія має свої особливості, які полегшують користування при конкретних умовах.

Піший туризм. Вироби мають великий обсяг, зазвичай середнє значення 80-100 л для чоловіків і 60-80 л для жінок. Найпоширенішими різновидами цього типу є моделі каркасні і м’які. М’які аксесуари являють собою продукцію для міської експлуатації, але мають більший об’єм. Для надійної та зручної фіксації вони забезпечені регульованими ременями. Головними їх перевагами є приваблива ціна, середня вага і достатня місткість.

Серії каркасного типу забезпечені металевою або пластиковою пластиною, яка повторює вигин хребта. Так досягається щільне зіткнення зі спиною. Для вентиляції використовують спеціальний сітчастий матеріал. Підвіска дозволяє максимально грамотно відрегулювати рюкзак в залежності від зростання і конституції тіла людини. Дана конструкція робить атрибут більш важким і дорогим. Але, його обсяг і комфорт при експлуатації багаторазово зростає.Професіоналам краще звернути увагу на станкові конструкції, які являють собою металеву раму, на яку кріпиться сам рюкзак, підвіска і додаткове обладнання. Їх доцільно використовувати при перенесенні великогабаритних, важких і незручних вантажів.

Гірський туризм. Дана серія має безліч відсіків, підвісок для мотузок, пляшок, інших аксесуарів. Моделі можуть бути для альпінізму і гірських сходжень.

Велоспорт. Рюкзаки відрізняються невеликою вагою.

При водних переходах краще використовувати моделі з водонепроникних матеріалів.

У продажу представлена серія для авіаперельотів. Вона відрізняється невеликою вагою і компактними розмірами, тому може використовуватися як категорія «ручна поклажа».