Руїни, на які варто подивитися

312

Ми звикли подорожувати по палацах, а також прекрасним замків, які розповідають нам про конкретної історії проживаючих там народів. Це дуже цікаво. Однак, не пробували ви коли-небудь зацікавитися руїнами? Це не тільки магічні місця, але і здорово взбудораживают приходить туди людини від однієї думки, що стародавні цивілізації ще багато тисяч років тому будували на таких місцях свої будинки або найбільші пам’ятники архітектури. Якась містика присутня серед руїн стародавніх античних замків, а також будівель. Гарячі тури вихідного дня з Москви чудово підійдуть для дослідження хоча б одного такого енергетично сильного місця.

Шрі-Ланка.

Серед гущі лісу підноситься Сігірія – так звана Левова скеля, яка вражає своєю висотою. Як правило, якщо судити по історії, то на цій скелі правив цар Кассап. Коли настав час передавати престол, його батько подарував право правління свого другого сина. Старший син вбив батька через це і силою забрав правління. Тому величний комплекс був зведений в якості оборони від свого власного брата. Тут ще збереглися останки комплексу, а також можна подивитися на дзеркальну стіну, яка була зроблена із спеціального фарфору.

Італія, Рим.

Колізей – мабуть, самий знаменитий пам’ятник античної архітектури. Згідно з історичними даними, саме тут проходили жорстокі гладіаторські змагання. Розміри цієї будови є дуже вселяють, якщо ще згадувати час його зведення. Звичайно, за стільки століть будівля зруйнувалася частково. Але це тільки додає величі цього архітектурного пам’ятника.

Великобританія Стоунхендж.

Звичайно, за всю історію людство почуло тисячі версій про появу даного місця. Багато вчені висувають свої версії, однак ніхто не може прийти до висновку, хто, а також, як можна було зробити такі фігури з величезних каменів. Однак, невизначеність виникнення даного місця наділяє його неймовірною таємницею, яка трохи лякає.

Йорданія.

На сайтах пошуку гарячих турів з Москви можна знайти різні напрямки. Йорданія може стати прекрасним і незабутнім подорожжю, наповненим хвилюванням і таємницею. В одному з таких подорожей можна відвідати стародавнє місто Петра. Він був створений ще до нашого літочислення. Петра була вирубана практично зі скелі, проте через багато років руйнувалася під впливом природи. Звичайно, тут ще збереглися прекрасні склепіння, на яких можна подивитися, а також здивуватися красі.

Древний город Петра Иордания