Проектом ТРЕВЕЛЛАЙФ 2 роки!

262

Рівно 2 роки тому я сіла писати цей блог. Першим записом стала невелика стаття Ідеальний Новий рік, а потім замітка про мене – «Давайте знайомитися».

Тоді я ще смутно уявляла собі, про що буду писати в цьому більш, як буду його розвивати і розкручувати і тим більше не могла собі уявити, як і який дохід я буду отримувати з нього.

[do action=”h2-2″]Що ми маємо на сьогоднішній день (16.12.2013) – через 2 роки після запуску проекту ТРЕВЕЛЛАЙФ[/do]

PR=3, ТИЦ=40 (на 20 вище, ніж був у минулому році, PR не змінився, 3 – і так досить високий показник).

Порівняти з минулим роком

А ось посещалка порівняно з груднем минулого року навіть трохи програє((( І я навіть знаю, чому – в цьому році я не встигла написати серію статей до Нового 2014 році, які привернули б мені в середньому 100 додаткових уніків в день. В минулому році моя посещалка піднялася саме завдяки таким статтям.

Зате в червні цього року трафік підскочив до рекордної позначки за всі 2 роки.

Графік відвідуваності сайту за 2 року:

За 2 роки на сайті я розмістила 395 записів (ех, зовсім трохи не дотягла до 400!) і отримала більше 1000 коментарів.

обмен статьями размещу вашу статью

Не всі записи написані моєю рукою. Відкрию секрет – я розміщую чужі статті з посиланнями за невелику плату, це мій додатковий дохід, крім реклами Гугл Адсенс. Також я практикую обмін статтями і посиланнями.

Хто хоче обмінятися з моїм сайтом Тревеллайф статтями чи лінками (беру в обмін якісні сайти – «зроблені для людей» – з показниками PR не нижче 1 і ТІЦ не нижче 10) – пишіть в коментарі до цієї статті і залиште свій е-мейл для зв’язку з вами.

Кількість передплатників моєї розсилки на Subscribe зросла до 176 осіб.

[do action=”h2-2″]Який дохід можна отримати з блогу[/do]

Якщо писати хоча б 1 статтю в тиждень і тримати відвідуваність на рівні 300-400 уніків в день, то з реклами Гугл (якщо розмістити максимум рекламних блоків) можна отримати від 20 до 40 євро в місяць. З Яндекса набагато менше, але точні цифри сказати не можу, так як Яндекс-блоків у мене мало.

Ще дохід перепадає з публікації чужих статей. Розмістити статтю на сайті Тревеллайф (тематика – подорожі, відпочинок, туризм, країни і міста, події, розваги, туристичні товари) коштує 180 WMR (російські рублі в системі веб-мані). Хто хоче розмістити у мене статтю з посиланнями на свій сайт – звертайтеся в лічку або пишіть в коментарі свій е-мейл.