Походи в Карпати для дівчат, або Як вийти заміж за інструктора

399

Дівчата, а ви ходили в піші походи по Карпатах? Багато ніжні і тонкі створення изумятся такого відпочинку. А як же розпатлане волосся, забруднена одяг та зламані нігті? А ми відповімо вам, походи по Україні – це маленьке життя, з веселими пригодами і новими знайомствами. Пам’ятайте мудре прислів’я «У поході друзі перевіряються на міцність»? Хтось зустрічає нових друзів, а хтось знаходить свою половинку. А яка романтика: високі гори, дзвінкі струмки, щебетання птахів, дим багаття та пісні під гітару!

Милі жінки, виривайтеся із задушливих офісів, відривайтеся від ваших смартфонів, надягайте модний рюкзак і приєднуйтесь до нашого туристичного клубу!

Тури в Карпати – захоплюючі програми і цікаве спілкування

Тури в Карпати від нашого Турклубу дуже насичені та цікаві. З нами туристи піднімаються на найвищу точку Карпат – Говерлу (2061 м), в Горганах сходять на Хом’як і Сывулю, на Чорногорі – Петрос і Піп Іван. У програмах турів: захоплюючі прогулянки та оглядові екскурсії, Кам’янецький водоспад, скелі Довбуша, перевал Легіонів, сплави по Черемошу, обсерваторія Білий Слон і багато іншого.

А ще в подорожах по Карпатам панує дивовижна атмосфера. Чужі, малознайомі люди об’єднуються і зближуються в турпоходах, стають однією сім’єю. Де-то в офісах солідні чоловіки, а тут завзяті хлопці, вовтузяться з наметом; будинки зніжені панянки, а тут вмілі господині, клопочуться біля вогню. І, між іншим, вистачає однієї маленької іскорки, щоб знайомство переросло в любов!

Отже, вирушаємо в піший похід по Карпатам? Кого берете в супутники? А може вам сподобався інструктор? Навіть до самого стійкого і неприступного, що пройшов не одну сотню кілометрів у походах по Карпатам, інструктору можна знайти ключик!

Блесните в поході своїми кулінарними або господарськими здібностями, здивуйте співом та грою на гітарі. А може, на привалі зіграємо в футбол, заб’ємо інструктору гол підкоримо його своїми спортивними талантами? Кмітливі дівчата розвідають все про Карпатах і місцеві визначні пам’ятки і проведуть екскурсію не гірше самого ерудованого гіда! А безстрашні туристки підвертають ноги, дряпають руки, отримують сонячні опіки і до кінця походу увагу інструктора цілком належить постраждалої.

Насмішили вас? Головне в поході в Карпати те, що люди показують свій справжній характер, чи вміють вони підтримувати, допомагати і виручати один одного.

Збираємося в Карпати! Попереду романтика і пригоди!