Подорожуємо автобусом по Туреччині

345

Автобус – один з найбільш комфортних і зручних видів транспорту для самостійних подорожей по Туреччині

Якщо ви хочете самостійно подорожувати по Туреччині і побачити безліч цікавих місць всередині країни, куди не добираються натовпи туристів, то найкраще вирушити в таку подорож на автобусі. З допомогою цього виду транспорту можна потрапити практично в будь-який куточок Туреччини. Поїздом або літаком до Туреччини можна дістатися лише до основних адміністративних центрів. У Туреччині досить розвинена система автоперевезень, тому можна пересуватися по країні швидко і з комфортом.

У Туреччині працює безліч приватних компаній, які здійснюють автоперевезення. Кожна така компанія має свій власний автобусний парк, обслуговуючий персонал, квиткові каси. Розрізняються такі компанії лише своєю символікою. Kamil Коч, Metrо, Pamukkale є найвідомішими компаніями в Туреччині. Непогані компанії – Ulusoy, Varan, Istanbul Seyaha. Автобусні маршрути даних компаній найбільш великі. Крім того, вони забезпечують якісний сервіс і високий рівень безпеки. Маленькі компанії також оснащені непоганими автобусами, але перевозять не у всі регіони.

автобусом по Турции

Автобусні перевезення в Туреччині зазвичай включають безкоштовний трансфер до автобуса в обидва кінця, який здійснюється на спеціалізованих долмушами. Час трансферу вказується у квитках.

Зазвичай офіси транспортних компаній знаходяться на автовокзалі (Otogar). Кожен офіс оснащений туалетом, кімната очікування, камерою зберігання і квитковою касою. Автобуси і трансфери зазвичай під’їжджають до офісу своєї компанії.

Пересуватися в міжміських автобусах Туреччині досить зручно і комфортно. У них зазвичай є м’які откидывающие крісла, кондиціонери, телевізори? А склі затоновані плівкою, щоб вам не заважало сонце. Стюард розносить холодні та гарячі напої, закуски і. т. д. Все це абсолютно безкоштовно, ці послуги входять у вартість квитка. Автобуси, які курсують на далекі відстані, роблять кілька зупинок у кафе, де можна перекусити або відвідати туалетну кімнату.

автобусом по Турции

Купівля квитків на автобуси відбувається в офісах автобусних компаній, туристичних агентствах або в готелях. В туристичних офісах і готелях квитки продаються з певною націнкою.

У квитку міститься інформація про пасажира, автобусної компанії, дату і час відправлення. Час, який зазначено в квитку – це час відправлення трансферу. Трансферний долмуш відправляється від місця покупки квитка, але можна домовитися про іншому місці. Тому квитки на автобуси краще всього купувати в офісах, розташованих близько до місця вашого проживання.

Подорожувати по Туреччині на автобусі зручніше, ніж на машині, враховуючи високу вартість бензину і високі ціни на оренду авто.