Подорож на Тайвань

557

У найменування ТАЙВАНЬ є кілька значень – це і держава, і острів. Держава Тайвань складається з декількох островів, розташованих в західній частині Тихого океану (між Філіппінами і Японією, в 150 км від материкової частини Китаю). Тайвань іноді плутають з Таїландом, тому потрібно запам’ятати, що це абсолютно різні країни!

Зараз Тайвань є однією з невизнаних республік (за іншою версією – провінцією Китаю). Китайська Республіка – друга назва Тайваню.

Незважаючи на невизнаність республіки, Тайвань є популярним місцем для туристів зі всього світу.

Туристів ваблять сюди національні парки і заповідники, екзотична кухня, мальовнича природа, безліч стародавніх пам’ятників і розвинена туристична інфраструктура.

Уряд Тайваню приділяє величезну увагу розвитку туризму в країні. У Тайвані проводяться всесвітні виставки, приваблюють сюди безліч іноземців.

[do action=”h2-2″]Як дістатися і як отримати візу в Тайвань[/do]

Летіти до Тайваню доведеться з пересадками. Для в’їзду на територію держави буде потрібно віза. Для українців віза в Тайвань обійдеться від 180 доларів.

В країну можна ввозити свіжі овочі, неконсервовані морські продукти і м’ясо (м’ясні продукти). З Тайваню не можна вивозити місцеву валюту і цінні предмети без чека з магазину.

Їхати на відпочинок в Тайвань найкраще в осінньо-зимовий період – з кінця вересня по квітень. Влітку там дуже спекотно, а в травні – сезон дощів.

[do action=”h2-2″]Екскурсії по Тайваню[/do]

У Тайвані варто відвідати столицю – Тайбей – подивитися вежу Тайбей 101, палацовий музей, статую Будди, комплекс мініатюр «Вікно в Китай», село Вулай. Також поїдьте на Зелений острів, відвідайте озеро Сонця і Місяця, парк «Ней-Дун», Парк Чжишань, «село аборигенів», ферму Цін-Цзин, Острів орхідей, гори Алішань, мальовниче містечко Хуалиен.

“Вікно в Китай”

[do action=”h2-2″]Пляжний, активний і подієвий відпочинок в Тайвані[/do]

З пляжних курортів Тайваню можна назвати 2 основних – це Фулонг і Хенгчун. Пляжі Фулонга і Хенгчуна відрізняються білосніжним піском і кораловими рифами. Сюди їдуть любителі дайвінгу та спокійного відпочинку на пляжі.

З активного відпочинку, крім дайвінгу, тут можна зайнятися альпінізмом, рафтингом, серфінгом або здійснити велосипедну прогулянку по околицях.

Туристи також з’їжджаються в Тайвань на численні свята та фестивалі, як, наприклад, Фестиваль ліхтарів, Китайський Новий рік, Фестиваль Човнів-Драконів або Фестиваль привидів Килунг.

Фестиваль ліхтарів в Тайвані