Підсумки минулого 2014 року – недоступний Крим та відпочинок на Десні

434

2014 рік видався нелегким – і в моральному, і в фізичному плані. Із-за коливань валютних курсів і нестабільної ситуації в країні давно заплановану поїздку за кордон довелося знову відкласти (до цього її відкладали з-за ремонту), працювати в цьому році довелося вдвічі більше, щоб утриматися на плаву (ось вже воістину справжній рік Коня!).

Поїздка в Крим на травневі також зірвалася – ну що за відпочинок у такій напруженій обстановці? Для відпочинку мені потрібна, в першу чергу, приязна атмосфера, а коли в країні відбуваються перевороти – це не найкращий час для релаксу.

Тому в 2014 році ми скористалися запасним варіантом і спочатку відпочивали на дачі (до речі, посадка городу – це найкращий фітнес і головне – безкоштовний), а потім поїхали з наметами на Десну.

На Десну раніше ми виїжджали на пару днів відпочити, порибалити, посидіти біля вогнища з друзями. Але у відпустку намагалися виїхати до моря. На цей раз все відпускний час було присвячено Десні. Щоб урізноманітнити свій відпочинок, ми купили човен. Тепер, крім млявою риболовлі з берега, купання «належить місці» і сидіння біля багаття додалося ще одна розвага – дослідження місцевості на човні!

Ми об’їздили безліч красивих місць і безлюдних пляжів, знайшли пару нових зручних місць для стоянки, порибалити з човна, завдяки чому наш улов поповнився великими судаками та їстівних розмірів окуньками і сомиками.

сом Десна

На Десну ми їздили до кінця вересня, причому з погодою пощастило настільки, що в середині вересня ми ще примудрялися купатися! Шкода, в цьому році було зовсім мало грибів. Так би наші поїздки на Десну затягнулися до глибокої осені, адже там є не тільки річка і луки, але і чудові грибні ліси!

Звичайно, я сумую по морю, а саме по кримському моря – з його особливою енергетикою. Ніяке Одеське узбережжя його, на жаль, не замінить. Але зараз дістатися в Крим досить складно, і я зі сльозами на очах гортаю фотки минулих років. Коли ми знову побачимо його чарівні береги – невідомо… (На цієї ностальгічної ноті я, мабуть, закінчу, а оскаженілих «крымняшей» настійно попрошу не відзначатися в коментарях зі своїми безглуздими однобокими висловлюваннями).

Всім миру і добра! І нехай новий 2015 рік буде роком виходу з тієї ями, в яку ми всі догодили!

Статті про Крим

Про відпочинок на Десні