Підготовка до кемпінгу – вибираємо термосумку для охолодження продуктів

410

Літо. Чудова тепла пора. Час пікніків, заміських поїздок і різноманітного відпочинку на природі. І ви знаєте, як важко в ці спекотні сонячні дні зберегти улюблені напої або продукти в прохолодному вигляді! Адже що може бути приємніше – під палючим сонцем дістати запітнілу холодну пляшку чого-небудь і… ух! І як прикро, коли улюблений напій стає гарячим, як, як липневий асфальт.

Зберегти напої та продукти охолодженими під час пікніка допоможе термосумка, вона ж – ізотермічна сумка або сумка-холодильник! Ця річ повинна бути в арсеналі кожного туриста або простого любителя активного відпочинку на природі. Термосумка здатна підтримувати охолоджені напої в холодному стані протягом багатьох годин. Також термосумка вміє зберігати тепло гарячих продуктів. Приємно адже порадувати себе гарячим обідом серед дня!

За формою і розміром ізотермічні сумки (сумки-холодильники) бувають дуже різні: від ланчбокс і мініатюрних рюкзачків до величезних валіз. Вибір типу і розміру лягає на Ваші плечі, з урахуванням специфіки саме Ваших заходів та поїздок.

Сумка холодильник для пива

Термосумка за принципом дії є «великим термосом». І не плутайте її з холодильником. Ізотермічна сумка не охолоджує і не нагріває продукти сама по собі, а тільки підтримує температуру заздалегідь охолоджених продуктів.

Фізично це досягається завдяки використанню сучасних термоізоляційних матеріалів, покладених в декілька шарів, таких як поліетиленова піна, полівінілхлорид, водовідштовхувальна алюмінієва фольга. Для зовнішнього оздоблення використовують міцні водовідштовхувальні матеріали, наприклад поліестер 600D.

Щоб підвищити ефективність термосумки, потрібно придбати рекомендовані для цієї моделі акумулятори тепла. Це брикети потрібної форми зі спеціальною рідиною всередині. Заздалегідь заморозьте їх в морозильній камері і з ними Ваші напої будуть залишатися холодними в 2 – 3 рази довше!

Отже, запам’ятаємо чотири простих правила використання сумки-холодильника:

  • упаковуйте ЗАЗДАЛЕГІДЬ охолоджені продукти в термосумку;
  • використовуйте ЗАЗДАЛЕГІДЬ заморожені акумулятори холоду;
  • по можливості не залишайте термосумку під прямими сонячними променями;
  • не відкривайте термосумку занадто часто і без потреби.
  • Термосумка, сама по собі дуже немудра річ, здатна зробити Ваш відпочинок набагато комфортніше і приємніше. Кемпінг з ізотермічною сумкою стане вдвічі приємніше!

    Не знаєте, що подарувати на свято родичеві, другові або колезі? Термосумка може стати приємним і дуже корисним подарунком! Особливо, якщо в момент вручення в ній буде багатообіцяюче дзвеніти прохолодне вміст!

    Ізотермічні сумки для кемпінгу (сумки – холодильники) можна підшукати і купити на сайті camping.com.ua