Переваги відпочинку в Криму

537

Сьогодні багато хто воліють відпочивати за кордоном, проте є не настільки віддалені місця, де можна відпочити нітрохи не гірше, ніж на самому дорогому закордонному курорті. До таких місць належить, насамперед Крим. Якщо порівнювати з іншими курортами Росії та близького зарубіжжя, в Криму можна відпочити дешевше при аналогічному рівні сервісу. Крім демократичних цін на житло, тут немає такої метушні і такого великого напливу туристів, як, наприклад, в Сочі або Адлері.

Відпочинок у Феодосії може виявитися ще дешевше, оскільки більшість туристів воліє відпочивати в південній частині Криму. Цей курорт менш популярний, і тому тут можна розраховувати на більш чисте море навіть у межах міста.

Однак у самий розпал туристичного сезону краще вибирати пляжі, розташовані у більш віддалених частинах міста. У Феодосії самим відвідуваним був і залишається Перший міський пляж, розташований на головній міській набережній. На другому місці – Другий міський пляж на Чорноморській набережній. Тут набагато менше відпочивальників, тому купатися тут набагато комфортніше.

В межах Феодосії є ще один пляж, про який часто забувають не тільки туристи, а й місцеві жителі. Мова йде про пляжній зоні, званої «Піщанка», розташованої за селищем Приморський. Цей пляж ідеально підходить тим, що подорожує на своєму авто, бо сюди найлегше потрапити на автомобілі.

Вода – найчистіша!

Якщо ви ще не визначилися з туристичним маршрутом, Крим може стати чудовим місцем, куди можна відправитися на відпочинок – адже тут є не тільки пляжі і купання в найчистішому морі. Як і в будь-якому курортному місті, тут є багато розваг і захоплюючих екскурсій.

Тут можна приємно проводити час як на самоті, так і разом з сім’єю. Поки дорослі освоюють ази їзди на гідроциклах, малюки будуть у захваті від аквапарків і атракціонів, яких тут безліч.

Любителі підводного плавання зможуть насолодитися усіма красотами підводного світу. Для новачків тут передбачені заняття з досвідченими інструкторами з дайвінгу, які допоможуть вам в короткі терміни вникнути у всі тонкощі процесу і перейти до самостійної практиці.

Дайвінг в Криму

Крім водних розваг тут можна насолоджуватися екскурсії по старому місту, під час яких туристи знайомляться з історією Феодосії і оглядають місцеві визначні пам’ятки. А для поціновувачів мистецтва тут є музей живопису ім. В. Айвазовського.