Переваги автобусних подорожей

305

Європа надає чудові можливості для того, щоб провести відпустку: покататися на лижах, відпочити на пляжі моря, з’їздити на цікаві екскурсії по найкрасивішим містах, а також природних пам’яток. Один з найцікавіших різновидів туризму, особливо, для дуже цікавих мандрівників – автобусні гарячі тури в Європу. Однак, виходячи зі своєї специфічності, такі подорожі мають не тільки плюси, але й мінуси.

Основний плюс автобусного подорожі – цінова доступність. Практично будь-яка людина може легко дозволити собі і своїй родині відправитися в отаке незвичайну подорож. Насамперед, це хороша і актуальна можливість за одну поїздку відвідати декілька країн одночасно. Для цього не потрібно від людей докладати значні зусилля щодо підготовки та опрацювання маршруту, як це буває необхідно в разі звичайної поїздки.

З явних мінусів, які можуть бути виділені для купівлі квитків на автобусні тури в Італію або в іншу країну, це неможливість визначення часу, який буде витрачено на дорогу. Така проблема, в основному, пов’язана з перетинанням кордону, а також проходженням митниці, де дуже часто бувають затримки. Транспортні корки та погодні умови впливають на успіх проведення таких подорожей.

Але, найголовніше, що необхідно відзначити, стосується правильного вибору маршруту і тривалості поїздки. Новачкам-туристам рекомендується починати з порівняно нетривалих маршрутів. Тобто, таких, які охоплюють відвідування максимум 3-ох країн, і в яких немає нічних переїздів. В іншому випадку, можна сильно втомитися, і замість букета незабутніх вражень, які по ідеї повинні були бути у людей, які купили тури на травневі, в їхній голові буде «кашка». Досвідчені мандрівники ж, зазвичай, вибирають більш докладний маршрут, який має менш розкручені місця. Але, яким би маршрут в результаті не був би обраний, чоловік повинен бути готовий до дуже ранніх підйомів, а також нічним приїздів у готелі, великим обсягом цікавої інформації та спілкування з незнайомими людьми. Не слід звертати пильну увагу на різні побутові тертя, що виникають з попутниками, краще всього налаштуватися на позитив.

Автобусні тури – що можна сказати про контингент?

У такі подорожі у більшості випадків їдуть люди різних категорій і віку: пенсіонери, студенти, дитячі групи, а також люди, чиї фінансові можливості різні. Всіх цих людей об’єднує сильне бажання дізнатися і побачити нове. Рівень грошових доходів впливає на перевагу під час вибору того чи іншого проекту. По своїй комфортабельності тури в автобусах можуть сильно відрізнятися, наприклад, є такі ексклюзивні програми, які відрізняються від класичних своєю неординарною екскурсійною програмою, а також більш затишним розміщенням у готелях категорії 4 зірки. Такі автобусні тури (Франція, Іспанія і т. д.) проходять дуже приємно.